banner333

banner309

GİAD Yeni bir enerjiyle!..

Ankara’da faaliyet gösteren Gümüşhaneli İş Adamları ve Girişimcileri Derneği (GİAD) Erdal Kurt başkanlığında faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Dernek 17.11.2019, 23:43 18.11.2019, 08:43
GİAD Yeni bir enerjiyle!..
banner400

Kısa bir aradan sonra faaliyetlerine, geleneksel "Biz Bize Kahvaltı" toplantılarla devam eden GİAD, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ATO Başkan Vekili ve Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim, Y. Mahalle Belediye  Başkan Yardımcısı Erhan Aras, Ankara Özel Halk Otobüsçüler  Odası Başkanı Ercan Soydaş, Mesvak Başkanı Nurettin Konaklı, Meclis üyeleri ve çok sayıda STK başkan ve yöneticilerinin katılımlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Kelkit, Şiran ve Köse İlçelerinde tarıma dayalı OSB'lerin kuruluş çalışmalarına destek verilmesi, verimli projelerin geliştirilmesi; Gümüşhane genelinde turizm destinasyonları oluşturulması ve turizm yatırımlarının desteklenmesi, yetkili kurum ve kuruluşlarla gerekli temas ve işbirliği   imkanlarının sağlanması temalı toplantıya 200'e yakın işadamı, bürokrat ve teknokratlar iştirak etti.

Başkan Erdal Kurt, katılım ve canlı gündem oluşturulmasına katkı veren kişi ve kurum temsilcilerine teşekkür ederek, kuruluş felsefesini Gümüşhane olarak tesis eden GİAD'ın etkinliklerine aynı ruh ve heyecanla devam edeceğini belirterek, GÜSİAD başta olmak üzere yakın zaman projeleri içinde diğer sivil toplum kuruluşlarıyla da ortak çalışmaların  yapılacağını, tüm hemşerilerden bu çalışmalara destek vermeleri beklediklerini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52