banner333

banner309

GGA 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı ve Burs Müracaatı Başlıyor

Gümüş Gelişim Akademisi 2015-16 Eğitim yılı ve Burs müracaatları başlıyor..

Dernek 13.10.2015, 08:39 13.10.2015, 08:41
GGA 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı ve Burs Müracaatı Başlıyor
banner400
 Merkezi Ankara da bulunan Gümüş Gelişim Akademisi ikinci yıl Eğitimlerine 17 Ekim Cumartesi başlıyor.Gümüşhaneli Bürokratlar Derneği uhdesinde faaliyetlerine devam eden GGA'nın Yürütme Kurulu ve Öğrenci Temsilcileri 2015-16 Eğitim Yılı Programı hakkında istişare toplantısını yaptı.

Öğrenciler adına konuşan Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.sınıf öğrencisi Mustafa ŞANLI; geçen yıl başlayan Akademik Destek eğitimlerimizde bu yıl Hocalarımızla özellikle Proje bazlı uygulamalara geçmekten yana bir görüş birliği oluştuğunu,bu yıl özellikle Gümüşhane'den Ankara'ya gelen yeni arkadaşlarımızla da daha zengin ve katılım sayısı yüksek bir Eğitim yılı ümit ediyoruz.Buradan Ankara'da ki ve civar illerdeki üniversitelerimizde okuyan arkadaşlarımızı da mutlaka aramızda görmek istiyoruz,dedi.

GGA Yürütme Kurulu Adına Konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Danışmanı Metin AYVAZOĞLU ise; özellikle Bakanlığın gençlerle ilgili proje ve faaliyetlerinde Akademi öğrencileriyle birlikte somut projelerde yer almak istediklerini,gençlerin gözlerindeki pırıltıdan heyecan duyduğunu belirten AYVAZOĞLU bu eğitim yılında çok güzel faaliyetler yapılacağına inandığını söyledi.Programa Katılan Gümüş Gelişim Akdemisi eğitim sorumlusu Yrd.Doç.Dr. Turan ŞİŞMAN geçen yıl teori ağırlıklı bir yıl geçirildiğini bu yıl özellikle pratik çalışmalarına ağırlık verileceğini söyledi. TPE Bilgi İşlem Dairesi Başkanı ve GÜBDER Başkanvekili Kemal NALÇACI ise gençlere bilişimdeki son gelişmeler hakkında bilgi verdi. GÜBDER Genel Sekreteri Sezai ŞAHİN de GÜBDER olarak GGA Öğrencileri için her türlü hazırlıklarının tamam olduğunu güzel ve faydalı bir eğitim yılı yaşayacaklarını umduklarını söyledi.

GÜBDER adına son olarak konuşan Başkan Erol TEKÇE ise yaptığı konuşmada; GGA Eğitim-Öğretim Yılı 2.yıl çalışmalarımızın bu toplantı ile fiili olarak başladığını,bu yılda öğrencilerimize özellikle uygulamalı eğitim vermeyi düşünüyoruz,dedi.

TEKÇE; Öğrencilerimizin kişisel gelişim,proje yapma ve stratejik planlama gibi geçen yıl aldıkları teorik eğitimlerin uygulamalarını bu yıl yapma fırsatı bulacağız.İnşallah bu yılda yine Eğitim Programlarımıza katılan öğrencilerimize eğitim bursu vermeye de devam edeceğiz.Öğrenci arkadaşlarımız eğitimlerimize ve eğitim bursumuza www.gubder.org.tr üzerinden 15-25 Ekim tarihleri arasında müracaat edebilirler,dedi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51