banner333

banner309

Yağmurdereliler Vedat soner Başer ile bir araya geldiler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sadık Coşkun ve Belediye Başkan Adayı Vedat Soner Başer Yağmurderelilerle buluştu.

Siyaset 18.02.2024, 15:29
Yağmurdereliler Vedat soner Başer ile bir araya geldiler
banner400

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP heyeti, Yağmurdereli vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sadık Coşkun ve Belediye Başkan Adayı Vedat Soner Başer, Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Gümüşhane Merkeze bağlı Yağmurdere Köyü sakinleri ile bir araya geldi. Buluşmada büyük bir coşkuyla karşılanan Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Vedat Soner Başer, “Bizim Gümüşhane'mizde siyasi ayrım gözetmeksizin bütün insanlarımıza ve değerlerimize ihtiyacımız var” dedi.

“Benim hayalim Yağmurdere’yi yeniden canlandırmak”
Seçimden önce de elimizden ne geliyorsa yapacağız, kaçmayacağız, göçmeyeceğiz dediklerini vurgulayan Gümüşhane MHP Milletvekili Musa Küçük, seçimden galip geldikleri takdirde belediyeciliği Gümüşhanelilere yeniden tanıtacaklarını belirtti. Küçük, “Bu bölge ile ilgili çalışmalarımız var hatta bir tanesi yakında sonuçlanacak, göreceksiniz. Benim hayalim bu bölgeyi yeniden cazibe merkezi haline getirmek ve tekrar Yağmurdere'yi canlandırmak. İnşallah önümüzdeki 5 yıl içinde bunu göreceksiniz. Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili olarak bu sözü size veriyorum. Genel Seçimlerden önce vermediğimiz sözü şimdi veriyorum. Önümüzdeki 5 yıl içinde Yağmurdere’de mutlaka iyi şeyler yapacağız buna emin olun. Bu sözü bu bölgenin çocuğu olarak veriyorum. Yerel Seçimler için kardeşimiz Eczacı Vedat Soner Başer’i aday gösterdik memleketimize hayırlı uğurlu olsun. Biz şuna inanıyoruz değerli hemşehrilerim ve adayımız Vedat Soner Başer’in tüm afişlerin de göreceksiniz ki; biz ayırmadan, ayrıştırmadan, canla başla çalışacağız. En büyük vaadimiz budur” dedi.

"Belediye Başkanının Ankara'da ki Eli Ayağı Olacağız"
Parti, bölge veya köy ayrımı yapmayacaklarına vurgu yapan Küçük, “Bir zümrenin, mahallenin veya köyün belediyesi değil tüm Gümüşhane’nin belediyesi olacağız. Canla başla çalışan bir kadro ile geliyoruz. Bu sebeple adayımıza ve meclis üyelerimize güveniyoruz. Artık Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir vekili var. Meclisteki gücümüzü biliyoruz. Ben size söz veriyorum belediye başkanınızın Ankara’daki eli ayağı olacağız. Ankara’da belediye başkanımızın çalışmalarına çelme takmayacağız aksine onunla birlikte omuz omuza çalışacağız. Gümüşhane ile ilgili hizmetlerde en az belediye başkanımız kadar bizler de alışacağız. Biz belediye ve meclis üyesi arkadaşlarımıza kefiliz.  Bir 5 yıl bize çalışma hakkı verirseniz milletvekili, belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin uyumunu inşallah Gümüşhane’de ispat edeceğiz. Belediye başkanı adaylarımıza ve belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

“Bizler Gücümüzü Milletimizden Alıyoruz”
Ayrıştırmanın değil birleştirmenin önemine vurgu yapan Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Vedat Soner Başer, “Ben yalnızca üniversite okumak için bu şehirden ayrıldım onun dışındaki tüm hayatımı bu şehirde yaşadım. Bu şehirde kazandım bu şehre yatırdım. Biz bu şehre aşk ile bağlıyız. Bizler gücümüzü hiçbir aileden ya da zümreden değil milletimizden alıyoruz. Dolayısıyla bizler kendimizi yalnızca milletimize borçlu hissediyoruz. Bizlerin yetiştiği kültür ve Gümüşhanemizin kadim değerlerinin bizlere yüklediği sorumluluk zaten insan ayrımına izin vermez. Ben aldığım eğitim gereği bir sağlıkçıyım ve sağlıkta hastaların rengi, dini, siyasi görüşü önemli değildir. Aynı biçimde benim bulunduğum siyasi geleneğin ve partimizin bize öğretisi şudur ki; bizler Turan’a ve Kızıl Elmaya inanmış, bağlanmış insanlarız. Dolayısıyla böyle bir alt yapıdan gelen hemşehriniz olarak insan ayrımı bize yakışmaz biz bir ve beraberiz. Bizim Gümüşhanemizde siyasi ayrım gözetmeksizin bütün insanlarımıza ve değerlerimize ihtiyacımız var. Eskiden de böyleydi diyerek yanlışı doğruymuş gibi göstermek artık son bulmalıdır. Çünkü bizlerin çocukları ve torunları var onlara iyi bir gelecek bırakmak bizim en asli görevimizdir. Bu yük hepimizin omuzlarındadır ve eğer bir siyasi bedel ödenecekse ben buna hazırım” diye konuştu.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 19 Temmuz 2024
İmsak 03:11
Güneş 05:01
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:56
Yatsı 21:38