banner333

banner309

“İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başındaki Zatın İstanbul’dan Haberi Yok”

Siyaset 10.02.2024, 18:17
“İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başındaki Zatın İstanbul’dan Haberi Yok”
banner400

AK Parti Aday tanıtım toplantısında konuşan Ak Parti Genel  Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu sert sözlerle eleştirdi. AK Parti’nin milletin içinden çıkan bir parti olduğunu söyleyen Demiröz, “Biz ülkeyi inanın sizlerle birlikte yürütüyoruz Çünkü AK Parti bu milletle birlikte seviniyor, bu milletle birlikte üzülüyor. Bu parti milletimizin bir emanetidir. Gelenler Gümüşhane’ye, ilçelerine ve beldelerini hizmet etmek için gelecek. İşte gerçek belediyecilik diyoruz. Daha önce gönül belediyeciliği dedik. Değerli kardeşlerim belediyecilik böyle yarı zamanlı, keyfe keder, tatillerle dolu bir görev değil. Tam zamanlı çalışacaksınız. O ille haşır neşir olacaksınız. Her vatandaşın derdiyle dertleneceksiniz. İşte görüyorsunuz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi başındaki zat, İstanbul’u sel götürdü yok, depremler oldu yok, şehitler oldu yok, adamın İstanbul’dan haberi yok. Şimdi adam İstanbul’u gene istiyor. Adam kendisini genel başkanlık görevinde görerek orayı tamamen başkalarına bırakmış. Bizim belediye başkanlarımızda kesinlikle böyle bir şey olamaz. Bizim Başkanımız Gümüşhane’yle,  İlçeleriyle ve köyleriyle özleşecek ve hizmet edecek. Aksi takdirde işte Cumhurbaşkanımız. İnanın benimde kulağımı çeker onun da kulağını çeker” dedi.

Demiröz konuşmasının devamında, “Bir liderimiz var Dünya’da kimseye böylesi nasip olmadı. O kadar büyük işlerle uğraşıyoruz ki sadece Türkiye değil. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye geldik ve hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Dünyada tüm ülkeler her zaman Türkiye’yi hedef aldı, Recep Tayip Erdoğan’ı hedef aldı.

Geçtiğimiz seçimlerde, mayıs seçimlerinde Allah aşkına bu 6’lı, 7’li koalisyon olsaydı. Allah muhafaza ne yapardık? Bakın kendi aralarında ne durumdalar. Parti mi kalmış ortada. Muhalefet partisi mi var. Gitmişler birilerinin peşinde, birileriyle beraber güney doğumuzda topraklarımıza en yakın yerlerde teröristlerle birlikte olmaya çalışıyorlar.

Emparyel ülkeler boş duruyorlar mı? İşte İsrail Filistin’i mahvetti. Kim durduracak Allah aşkına. Ürdün mü? Lüblan mı? Suriye mi ? Irak mı? Mısır mı ? darmadağın olmuşlar. Tek ülke Türkiye var. Sorumluluğumuzu bilmemiz lazım. Onun için bu ülkenin yönetimini şuna, buna bırakamayız.

Allah razı olsun. Genel seçimlerde Cumhur İttifakını iktidara getirdiniz. Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri de Dünya’da sayılı lider, dünya beşten büyüktür diyebilen tek lider, Onu da Cumhurbaşkanı olarak seçtiniz. Şimdi sıra belediyelerimizde. İnşallah bu mahalli idare seçimlerinde gerçek belediyecilik yapan değerli kardeşlerime destek verin.

Geçtiğimiz dönem başka kardeşlerimize vermiş olabilir. Onlar da hizmet etmiş olabilir. Çünkü hizmetleri biz Gümüşhaneli kardeşlerimize yapıyoruz. Onu insanına yapıyoruz. Yoksa o partili bu partili diye değil.

İşte deprem yaşadık. Hiç o parti, bu partili dedik mi. Bütün insanımız elini taşın altına soktu. Evinde ekmeğinin yarısını aldı, götürdü oraya verdi. İşte bizim gönlümüzde yatan insanlık budur. Belediyecilikte budur. Bu nedenle yaklaşan seçimlerde inşallah birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Çok kıymetli belediye başkan adaylarımızı genel merkezimiz sizlere emanet etti. Türkiye’yi dünyada yıldızını parlatacak olan Recep Tayyip Erdoğan’a Gümüşhane’nin hem il belediye başkanlığını hem beş ilçesini ve 8 tane beldemiz var. İnşallah yenilerini de ilave edeceğiz. İnşallah sekiz beldemizle beraber, bunu emaneti alıp Recep Tayyip Erdoğan’a ikram edeceksiniz hediye edeceksin. Bunu Gümüşhane’den bekliyorum. Söz istiyorum. Söz mü? Allah hepinizden arazı olsun. Aday adayı olup, nasip olmayanlara da Allah razı olsun. Onları tebrik ediyorum. Onlar hepsi bizim için birer belediye başkanıdır” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Temmuz 2024
İmsak 03:04
Güneş 04:56
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 20:00
Yatsı 21:44