banner333

banner309

Güngören'e 'Yalçın' aday: Yüksel Yalçın Güngören Belediye Başkan adayı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İstanbul Güngören Belediye Başkan adayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İstanbul Enerji A.Ş’nin Genel Müdürü Gümüşhaneli hemşehrimiz Dr. Yüksel Yalçın oldu.

Siyaset 20.02.2024, 13:11
Güngören'e 'Yalçın' aday: Yüksel Yalçın Güngören Belediye Başkan adayı oldu
banner400

CHP Genel Merkezi İstanbul’un Güngören ilçe belediye başkan adayının sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekildiğini duyurarak yeni adayını açıkladı.

Açıklamada CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in İstanbul’un Güngören ilçesi için Yüksel Yalçın'ı belediye başkan adayı olarak gösterdiği belirtildi.

Aynı zamanda Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Genel Başkanı olan Dr. Yalçın, resmi sosyal medya hesaplarından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte yer alan "Güngören’e hizmette tam yol ileri" yazılı afişini "Merhaba Güngören" mesajıyla paylaştı.

Bugüne kadar Gümüşhane’yle ilgili her platformda yer alan, çok sayıda projeyi hayata geçiren, memleket sevdasıyla ve gençliğe verdiği önemle Gümüşhanelilerin İstanbul’daki önemli isimlerinden birisi olan Yalçın, başarılarla dolu kariyeri, kişiliği, bilgisi ve bitmek bilmeyen enerjisiyle her kesim tarafından saygı duyulan birisi olarak biliniyor.

Yüksel YALÇIN kimdir?

1970'te Gümüşhane'de doğdu.

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

Yüksek lisansını Beykent Üniversitesi'nde tamamladı, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde
İşletme alanında doktora yaptı ve Öğretim Görevlisi unvanıyla İstanbul Kültür
Üniversitesi'nde dersler verdi.

Ulusal ve uluslararası yayınları bulunan Yalçın; farklı şirketlerde Kalite Müdürü, Üretim Müdürü ve Yönetim Temsilcisi olarak çalıştı.

7 yıl boyunca Öztiryakiler AŞ'de, 2020-2024 yılları arasında ise İBB iştiraki İstanbul Enerji AŞ'de Genel Müdür olarak görev yaptı.

Mühendislik ve teknik tabanlı sivil toplum kuruluşlarında üye ve yöneticilik görevlerini yürüten Yalçın, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:06
Güneş 04:58
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:59
Yatsı 21:42