banner333

banner309

GÜSİAD’dan, Anlamlı Yardım

GÜSİAD – Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği, Gümüşhane’de 500 adet Ramazan Kolisi dağıtımı yaptı.

Gümüşhane 23.04.2021, 00:00
GÜSİAD’dan, Anlamlı Yardım
banner400

GÜSİAD – Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği, Gümüşhane’de 500 adet Ramazan Kolisi dağıtımı yaptı. Dağıtım süreci ile ilgili Başkan Yüksel Yalçın şu açıklamaları yaptı;

”Geçtiğimiz yıl Gümüşhane’de 350 adet koli karşılığı market kartı dağıtmıştık. BU dağıtım İl, ilçe ve belde belediyeleri üzerinden yapıldı. Zira, yerelin destek ihtiyacı olanlar konusuna en iyi yerel yöneticilerimiz hakimdir. Güsiad olarak bu yıl dağıtım adedini 500 adete çıkardık. Bu adetlerin 40 adetini de Gümüşhane Üniversitemizin Vakfına teslim ettik. Ayrıca bu yıl, kolilerimizi Gümüşhane yerelinden tedarik ettik. Klasik pakete Gümüşhane Kuru fasulyesi, ve köy peyniri de ekledik. Yaklaşık her biri 400 kg civarında bu dağıtımı yerelden kullandık. Seneye bu adetleri 750’lere çıkaracağız. Bu kolilerinde dağıtımına vesile olan maddi desteklerini esirgemeyen Güsiad’ımızın kıymetli üyelerine teşekkür ediyoruz. Dağıtımımız Güsiad Gümüşhane şube başkanlığımız aracılığı ile yaptık, bu konuda yerelde koordinasyonumuzu ve dağıtımı sağlayan, Güsiad Şube Başkanımız Murat Akçay beye ve yönetim kurulu üyemiz Şaban Metintaş beye teşekkür ediyoruz.

Güsiad olarak yerel üretimlerimizi destekleyecek programlar yapmaya devam edeceğiz. Bugün, aktif kargolarla rahatlıkla teslim kolaylığının da güçlü olması sebebi ile internetten pestil köme siparişleri vermek sureti ile, özellikle gurbetteki hemşerilerimize misafir ziyaretlerimizde pestil – köme ikram edelim, çağrımızı gurbetteki tüm hemşerilerimize bir kez daha yapmakta fayda var. Yerel ekonomi gelişirse bölgeler, bölgeler gelişirse ülke gelişir.

Bu vesile ile, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin ramazanını tebrik ediyoruz.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Temmuz 2024
İmsak 03:14
Güneş 05:03
Öğle 12:34
İkindi 16:30
Akşam 19:55
Yatsı 21:35