banner333

banner309

En Güzel Balkon Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerini Buldu

Gümüşhane Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen “En Güzel Balkon Yarışması” nın kazananlarına ödülleri verildi.

Gümüşhane 27.11.2014, 08:26 27.11.2014, 08:27
En Güzel Balkon Yarışması'nın Ödülleri Sahiplerini Buldu
banner400

 Valilik toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine Vali Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, Garnizon Komutanı Erdal Eren’in eşi Sevgi Eren, Vali Yardımcısı İsmail Özkan’ın eşi Esin Özkan ve meclis üyesi kadınlar katıldı.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Avukat Melek Genç Taştan tarafından açılış konuşmasının yapılmasının ardından yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.

Yarışmada birinci olan Zümrüt Aytaç’a ödülü Şengül Yavuz tarafından verildi. Şengül Yavuz , “Nefes aldığımız, hayaller kurduğumuz , tabiattan esintiler dinlediğimiz en güzel yerlerdir evlerimizin bahçesi ve balkonları. Evlerinin balkonunda yeşile önem veren, herşeyiyle güzel Gümüşhanemizi daha da güzelleştirmek için emek harcayan Gümüşhaneli çevre dostlarına teşekkürler. Gönlümüzde hepsi birinci. Bu güzel ve anlamlı etkinlikte emeği olan herkese de ayrıca teşekkür eder, katılımcı hemşehrilerimizi tekrar tebrik ederim” dedi.

En Güzel Balkon Yarışması’nda ikinci olan Hamiyet Acet’e ödülünü Sevgi Eren verirken, üçünçülük ödülünü alan Menşure Bayraktar’a ödülü Esin Özkan tarafından verildi.

Ödül törenin ardından yıllık olağan genel kurulunu yapan Kent Konseyi, Kadın Meclisi üyeleri, kentte yapılmasını istedikleri düzenlemeleri dile getirip belirlenen konular üzerinde çalışılması kararı aldı.    

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52