banner333

banner309

20 Yılı Aşan Gelenek Devam Ediyor

Gümüşhane İl Özel İdaresinde 20 yılı aşkın süredir devam ettirilen bayramlaşma geleneği, Ramazan Bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde gerçekleştirildi.

Gümüşhane 18.06.2018, 14:15 18.06.2018, 14:23
20 Yılı Aşan Gelenek Devam Ediyor
banner400

Gümüşhane İl Özel İdaresinde 20 yılı aşkın süredir devam ettirilen bayramlaşma geleneği, Ramazan Bayramı tatilinin ardından ilk mesai gününde gerçekleştirildi.

İş akışının yavaşlamaması için erken saatte kurumun sosyal tesislerinde düzenlenen programda konuşan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, rahmet ve bereket ayı Ramazan ayını idrak ederek bayramı geçirdiklerini belirterek tüm çalışanlarının bayramını kutladı.

Kurum olarak Ramazan ayı boyunca hiç hız kesmeden çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Akdoğan, “Özel İdare olarak geniş bir alanda hizmet ediyoruz. İlimizin her tarafında hizmetimiz var. Bunu sizler de görüyorsunuz. Suyundan yoluna, parkesinden çevre temizliğine, okulundan turizmine kadar her alanda mücadele ediyoruz. Özel İdare'ye çok görevler düşüyor. Sorumluluğumuz çok fazla. Biz gücümüzü, imkanlarımızı ve özverimizi seferber edince altından kalkamayacağımız yük yok” dedi.

İdarenin her biriminde çalışan personelden kendine düşen özveriyi göstermesini isteyen Akdoğan, “Gerek bürolarda çalışan, gerek atölyemizde, gerek asfaltta, plentte, büz tesisinde çalışan herkes kendine düşen özveriyi gösterecek. Bu çalışma sezonumuzu da kazasız belasız sonlandıracağız. Ağır işlerde çalışıyoruz. Kimsenin burnu, tırnağı kanamasın. Birinci önceliğimiz personelimizin sağlığıdır” şeklinde konuştu.

Programa İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Genel Sekreter Yardımcıları Selahattin Kocaman, Kemalettin Demirkıran, birim müdürleri, Yol-İş 2 Nolu Şube Genel Sekreteri İlyas Kocaman, Özel İdare Yol-İş İşyeri Temsilcisi Cevdet Şişman ve çalışanlar katıldı.

Kaynak: www.gumushane.gen.tr
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51