banner333

banner309

GÜSİAD Burs Sonuçları Açıklandı

GÜSİAD Burs Sonuçları Açıklandı

Dernek 09.01.2016, 20:06 09.01.2016, 20:12
GÜSİAD Burs Sonuçları Açıklandı
banner400

 Bilindiği üzere;  Esenyurt’ta yürütmekte olduğumuz Yurt Binası inşaatı nedeniyle son iki yıldır sizlere sınırlı kaynaklarla burs imkânı sağlamaya çalışmaktayız. Ancak, çok büyük bir memnuniyetle belirtmek isterim ki projemiz belirli bir noktaya gelmiş ve üstten 5 katı üniversite öğrencilerine yurt hizmeti vermek üzere kiraya verilmiştir. Zemin ve bodrum katları ise market vb amaçlarla ayrıca değerlendirilecektir. Yurt için kiraya verilen kısımların tamamlanarak 2016 Yılı Eylül ayında hizmete alınması planlanmaktadır. 

Söz konusu proje tamamlanarak hizmete sunulduktan sonra gerek bu projeden gelecek kaynaklar gerekse de proje için herhangi bir harcama yapılmayacak olması nedeniyle sonraki yıllarda öğrencilerimize çok daha geniş imkânlar sunulabilecektir.
2015-2016 dönemi burs başvuruları Ekim sonu itibariyle sona ermiş ve yaklaşık 2000 öğrencimiz burs başvurusunda bulunmuştur. Prof. Dr. Kenan Aydın, Muammer Beyaz, Yüksel Yalçın, Yaşar Topçuoğlu, Süleyman Aydın ve Tahsin Söğüt’den oluşan GÜSİAD Burs Komisyonu 2 Ocak 2016 Cumartesi günü dernek merkezinde toplanarak burs başvurularını değerlendirmiştir. Değerlendirmede daha önce de açıklandığı üzere öncelikle öğrencilerin başarı durumları esas alınmıştır. Yapılan değerlendirme sonucunda; 
1. Başvuruda bulunan öğrencilerimizden istenilen başarıyı (3.30-4.00) sağlayanlardan 177 öğrencimize burs verilmesine, 
2. Babası vefat etmiş olan 143 Öğrencimize de başarı durumlarına bakılmaksızın burs verilmesine,
3. Tıp Fakültelerinde okuyan öğrencilerin gerek değerlendirme sistemleri gerekse de öğrenim maliyetlerinin daha yüksek olmaları dikkate alınarak yukarıda belirtilen performans dikkate alınmaksızın Tıp Fakültelerinde okuyan 39 öğrenciye de ayrıca  burs verilmesine, böylece toplamda 359 öğrencimize burs sağlanmasına,
4. İstenilen başarıyı sağlamakla beraber notları (3.20-3.29) arasında olan 43 öğrencimizin de yedek liste olarak açıklanmasına,  
5. Yüksek başarı gösteren öğrencilerimizin tebrik edilerek ve kendilerine daha yüksek ve yeni başarılar dilenmesine,
6. Bursların ödenmesine katkı sağlayan ve sağlayacak olan değerli iş adamlarımıza bu önemli katkılarından dolayı teşekkür edilmesine, karar verilmiştir.
Saygılarımla,
Prof. Dr. Kenan Aydın
GÜSİAD Genel Başkanı 

Ek:1 Burs verilecek öğrenci listesi


S.NO ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
1 ABDULBAKİ KALKAN ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
2 ABDULLAH AKGÜN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
3 ABDULLAH CANGUL DÜZCE ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
4 ABDULLAH ÇELİK K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
5 ABDULLAH FURKAN TAŞKIN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
6 ABDULLAH TOYGUN FATİH ÜNİV. MÜHENDİSLİK
7 ABDULSAMET PASLI GÜMÜŞHANE ÜNİV. MÜHENDİSLİK
8 AHMET ÇAKIR ULUDAĞ ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
9 AHMET ERSİN YILDIZ SAKARYA ÜNİV. BİLGİSAYAR
10 AHMET HAMDİ EZBER MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. MUHASEBE
11 AHMET İÇ ATATÜRK ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
12 AHMET ÜÇÜNCÜ AMASYA ÜNİV. TEKNOLOJİ
13 ALEYNA BUDAK SAKARYA ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
14 ALEYNA GÜNAY YEDİTEPE ÜNİV. İÇ MİMARLIK
15 ALEYNA KÖKMEN ONSEKİZ MART ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
16 ALİ EMİN DEĞERLİ KOCAELİ ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER
17 ALİ TALHA PARLAK GÜMÜŞHANE ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
18 ASENA EREL ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
19 AYCAN BOZ K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
20 AYÇA ERGÜN ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİV. MATEMATİK  
21 AYDA TURHAN ATATÜRK ÜNİV. TURİZM
22 AYLİN SAYAR ULUDAĞ ÜNİV. MALİYE
23 AYŞE ÇİL GİRESUN ÜNİV. İŞLETME
24 AYŞE GÜL ÇALIŞ AKDENİZ ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
25 AYŞE HİLAL EZBER İSTANBUL ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
26 AYŞE MİNE ÖZSAN BEYKENT ÜNİV. UYGULAMALI BİLİMLER
27 AYŞE NUR GÜL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
28 AYŞE SENA ŞİŞMAN ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
29 AYŞE TUYGUN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TARİH
30 AYŞEGÜL SATILMIŞ K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
31 AYŞENUR TOZLU K.T.Ü ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
32 AZİZ ÇETİN GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. EDEBİYAT
33 AZRA MUTLU MARMARA ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
34 BAHADIR KARAKOÇ İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
35 BARIŞ CİHAN TENDİK AKDENİZ ÜNİV. İLETİŞİM FAKÜLTESİ
36 BARIŞ HACINEBİOĞLU GAZİ ÜNİV. TURİZM
37 BARIŞ ÖZER YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. İŞLETME
38 BAYRAM YAVUZ BOĞAZİÇİ ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
39 BEGÜM DUYGU KOCABIYIK GAZİ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
40 BEKİR ÇAKIR ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. EDEBİYAT
41 BERNA TOZLU SELÇUK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
42 BETÜL ÇALIK YILDIZ TEKNİK ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
43 BETÜL DEMİR KARABÜK ÜNİV. İLAHİYAT
44 BETÜL UÇAN GAZİ ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
45 BEYTULLAH GÜVENDİ BÜLENT ECEVİT ÜNİV. MADEN MÜHENDİSLİĞİ
46 BEYTULLAH ŞAHİN ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
47 BEYTULLAH YENİÇERİ ATATÜRK ÜNİV. İKTİSAT
48 BEYZANUR TENDİK AKDENİZ ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
49 BURAK ÇAKIR RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. MOBİLYA DEKARASYON
50 BURAK YILMAZ K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
51 BURCU KILIÇ GAZİ ÜNİV. BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
52 BURHAN ONUR YALOVA ÜNİV. MÜHENDİSLİK
53 BÜŞRA AYDIN SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
54 BÜŞRA ÇAKIR K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
55 BÜŞRA DALĞIÇ İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
56 BÜŞRA DEMİRCİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
57 BÜŞRA MUTLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
58 BÜŞRA TOYGUN KOCAELİ ÜNİV. EBELİK
59 BÜŞRA TÜRKEL GİRESUN ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
60 BÜŞRANUR CİVAN YENİ YUZYIL ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
61 CAFER PARLAK ONSEKİZ MART ÜNİV. MEKATRONİK
62 CANAN CEBECİ GAZİ ÜNİV. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
63 CANSU DEMİRTAŞ K.T.Ü TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
64 CİHAT ALKAN K.T.Ü HUKUK FAKÜLTESİ
65 ÇAĞLA AYDIN KARABÜK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
66 ÇİĞDEM YILMAZ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. HEMŞİRELİK
67 ÇİLEM İNCİR SITKI KOÇMAN ÜNİV. TURİZM
68 DERYA GÜZEL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
69 DİLAY DALTABAN GİRESUN ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
70 DİLRUBA TUĞLU ERZİNCAN ÜNİV. BESLENME VE DİYETETİK
71 DUYGU BAŞ GAZİ ÜNİV. KİMYA
72 EBRU BAYIR HACETTEPE ÜNİV. CERRAHİ TEKNİKERLİK
73 EBRU BAYRAM CUMHURİYET ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
74 EBRU DEMİR KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
75 EBRU İLHAN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
76 EBRU TASKİN GÜMÜŞHANE ÜNİV. İLAHİYAT
77 EDA YETİMOĞLU K.T.Ü BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
78 EDANUR DOĞAN ATATÜRK ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
79 ELİF AYKUT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
80 ELİF DALTABAN ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
81 ELİF DAMLA İSTANBUL ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
82 ELİF DORUK MEDİPOL ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
83 ELİF GÖKÇE TÜRKER BEYKENT ÜNİV. MİMARLIK
84 ELİF KARA ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
85 ELİF KOCAMAN ATATÜRK ÜNİV. TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
86 ELİF ÖZGÜL GİRESUN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
87 EMİNE BAYRAM GİRESUN ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
88 EMİNE ÇIPLAK BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
89 EMİNE YAPICI KOCAELİ ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
90 EMİNE YILDIZ HALİÇ ÜNİV. EBELİK
91 EMRAH İLHAN ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. EDEBİYAT
92 EMRE DEMİREL K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
93 EMRE KÖSE PAMUKKALE ÜNİV. İŞLETME
94 EMRE KURTARMIŞ K.T.Ü İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
95 EMRE TUNÇ SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
96 EMRECAN SEVEN KARABÜK ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
97 ENES EZBER DÜZCE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
98 ENİS FURKAN AKSOY ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
99 ENSAR ESEN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
100 EREN BAŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
101 ESMA KADIOĞLU HACETTEPE ÜNİV. FİZYOTERAPİ
102 ESMA SARI MERSİN ÜNİV. GÜZEL SANATLAR
103 ESMA TOZLU GAZİ ÜNİV. İKTİSAT
104 ESMA TUNÇ ONSEKİZ MART ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
105 ESRA GÜL MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
106 ESRA KAYNAK ATATÜRK ÜNİV. ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ
107 ESRA KELEŞ K.T.Ü ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
108 EYYÜP YILDIZ İSTANBUL ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
109 EZGİ KUKU GİRESUN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
110 FAİK TORLAK MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
111 FARUK OKURER ERZİNCAN ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
112 FATİH KARAHAN KIRIKKALE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
113 FATMA ÇEKİÇ MARMARA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
114 FATMA DANIŞMAN ATATÜRK ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
115 FATMA KÜÇÜK ATATÜRK ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
116 FATMA NUR EZBER FATİH SULTAN MEHMET ÜNİV. MÜHENDİSLİK
117 FATMA NUR ŞAHİN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. PSİKOLOJİ
118 FATMA YAZICI AKSARAY ÜNİV. BİYOTEKNOLOJİ
119 FATMA YILDIZ MARMARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
120 FAZİLET KÖKSAL DÜZCE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
121 FEYZULLAH ŞAHİN GÜMÜŞHANE ÜNİV. JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
122 FİKRİYE ÇİL İSTANBUL ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
123 FURKAN AYDIN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
124 FURKAN YAŞAR HACETTEPE ÜNİV. MALİYE
125 GAMZE AKGÜL CUMHURİYET ÜNİV. EDEBİYAT
126 GÖKÇE REYHAN SATILMIŞ YALOVA ÜNİV. İKTİSAT
127 GÖKHAN YILDIZ AKDENİZ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
128 GÖKNUR ERTÜRK ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
129 GÖZDENUR AYDIN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ
130 GÜL CANSU ÇEPE HACETTEPE ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
131 GÜLAYŞE GÜRBÜZ ERZİNCAN ÜNİV. İŞLETME
132 GÜLCİHAN TURHAN ANKARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
133 GÜLDEN SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
134 GÜLER TAŞTAN MARMARA ÜNİV. HEMŞİRELİK
135 GÜLSENA SİVRİ BEYKENT ÜNİV. AŞÇILIK
136 GÜLŞAH KARACAN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
137 HABİBE ÇELİK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
138 HAFİZ SEZGİN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
139 HAKAN EŞKARA KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
140 HAKAN NEDİM KURT GÜMÜŞHANE ÜNİV. MEKATRONİK
141 HAMİ NAZLI GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
142 HAMİT SARI İSTANBUL ÜNİV. TARİH
143 HAMZA ASLAN DOKUZEYLÜL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
144 HAMZA ÇAKIR AMASYA ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
145 HAMZA KALKAN FIRAT ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER
146 HAMZA KORKMAZ ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
147 HANİFE AYYILDIZ ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
148 HASAN AYDIN YALOVA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
149 HASAN GÜLAÇTI GİRESUN ÜNİV. HALKLA İLİŞKİLER
150 HATİCE BONCUK ÖZEL ERCİYES ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
151 HATİCE ÇATLI GÜMÜŞHANE ÜNİV. EDEBİYAT
152 HAVA ZORLU GİRESUN ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
153 HAVVA PEKİN GİRESUN ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
154 HAVVA SELVİ HACETTEPE ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
155 HAVVA YAVUZ GİRESUN ÜNİV. EDEBİYAT
156 HAYRİCAN DEMİR ESENYURT ÜNİV. İŞLETME
157 HİDAYET KAYA AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV. İSLAMİ İLİMLER
158 HİLAL ALĞAN SELÇUK ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
159 HİLAL GÜRBÜZ K.T.Ü OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
160 HÜLYA ESER ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
161 HÜLYA YÜCER ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İLAHİYAT
162 HÜMEYRA CEYLAN ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
163 HÜSEYİN FIRAT AY ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
164 HÜSEYİN GÜNAY KOCAELİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
165 HÜSEYİN OKUR CUMHURİYET ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
166 HÜSEYİN TOK K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
167 İBRAHİM MALLI EGE ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
168 İBRAHİM ÖZTÜRK GAZİ ÜNİV. MÜHENDİSLİK
169 İBRAHİM YAZICI SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
170 İLKAY ÖZTÜRK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
171 İREM NAS ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
172 İSMAİL GÜL GÜMÜŞHANE ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
173 İSMAİL MALLI GAZİ ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
174 İSMAİL YAZICI ANADOLU ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
175 KADER BİLİCİ ULUDAĞ ÜNİV. BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ
176 KADİR KELEŞ K.T.Ü TARİH
177 KEVSER ALBAYRAK GİRESUN ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
178 KEVSER ŞAHİN İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
179 KUDRET KURNAZ BİNGÖL ÜNİV. İLAHİYAT
180 KÜBRA AKAN ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
181 KÜBRA ALTINOK ATATÜRK ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
182 KÜBRA BAŞDEMİR SAKARYA ÜNİV. İLAHİYAT
183 KÜBRA CAN GİRESUN ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
184 KÜBRA ERDEM KIRKLARELİ ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ
185 KÜBRA KORKUT MEHMET AKİF ERSOY ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
186 KÜBRA ÖZER SELÇUK ÜNİV. SOSYOLOJİ
187 KÜBRA SEYHAN K.T.Ü BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
188 KÜBRA TOSUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ
189 KÜBRA YAZICI SITKI KOÇMAN ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
190 LEVENT TUĞ K.T.Ü SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
191 LOKMAN YALÇIN GAZİOSMANPAŞA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
192 MEHDİ RESUL YILMAZ NEVŞEHİR HACI BEKTAŞİ ÜNİV. TARİH
193 MEHMET ALİ YILMAZ GEDİK ÜNİV. KAYNAK TEKNOLOJİSİ
194 MEHMET ANIL ÇEPE K.T.Ü MÜHENDİSLİK
195 MEHMET BEDİRHAN SARAÇ GÜMÜŞHANE ÜNİV. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
196 MEHMET GÖNÜLAÇAR ATATÜRK ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
197 MEHMET TOSUN SAKARYA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
198 MELEK KELEŞ MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
199 MELEK TOSUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
200 MELİKE AYDOĞDU CELAL BAYAR ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
201 MELİKE SAĞIR ERZİNCAN ÜNİV. SİVİL HAVACILIK
202 MELTEM ESRA DEMİR İ.T.Ü MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
203 MELTEM TAŞTAN AFYON KOCATEPE ÜNİV. GIDA TEKNOLOJİSİ
204 MERT KÜÇÜK GÜMÜŞHANE ÜNİV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
205 MERVE BAYRAM ATATÜRK ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
206 MERVE ERMİŞ YENİ YUZYIL ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
207 MERVE ERTÜRK ULUDAĞ ÜNİV. HEMŞİRELİK
208 MERVE GÜROL KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
209 MERVE KAHRAMAN HACETTEPE ÜNİV. HEMŞİRELİK
210 MERVE KARAKULLUKÇU GAZİ ÜNİV. MATEMATİK
211 MERVE KORKMAZ ERZİNCAN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
212 MERVE ÖZDEMİR İ.T.Ü ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
213 MERVE ÖZEL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİV. MALİYE
214 MERVE UÇAN MARMARA ÜNİV. KİMYA
215 MERVE YAZICI CUMHURİYET ÜNİV. KİMYA
216 MERYEM ESER MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
217 MERYEM EZBER FATİH SULTAN MEHMET ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
218 MİHRİBAN DEVECİ NAMIK KEMAL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
219 MİNE ERDOĞAN ONSEKİZ MART ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
220 MUHAMMED GÜNER GİRESUN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
221 MUHAMMED TOPUZ ERZİNCAN ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
222 MUHAMMET PALA K.T.Ü ORMAN MÜHENDİSLİĞİ
223 MUHAMMET TELLİ ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
224 MURAT CELEPCİ GİRESUN ÜNİV. BANKACILIK
225 MURAT SARAÇ İSTANBUL ÜNİV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ
226 MUSTAFA HAMDİ TAŞDEMİR ERCİYES ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
227 MUSTAFA YILDIZ BALIKESİR ÜNİV. MÜHENDİSLİK
228 MUTLU KURTHAN DEMİR DOKUZEYLÜL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
229 MÜBERRA DEMİR MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
230 MÜCAHİT DEMİR SAKARYA ÜNİV. TARİH
231 NAZAN BALKİ GAZİ ÜNİV. GASTRONOMİ
232 NAZMİYE YENİÇERİ ANKARA ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
233 NECATİ ARTUN CELAL BAYAR ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
234 NECİP FAZIL ARAS BEYKENT ÜNİV. SOSYOLOJİ
235 NESİBE HATUN OZAN EGE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
236 NESLİHAN BOZ ATATÜRK ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
237 NESLİHAN TORUK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
238 NİHAL ÜÇEL KASTOMONU ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
239 NUR NAZİRE YUCAL ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
240 NURAY ARSLAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT
241 NURBANU ÖZDAMAR GÜMÜŞHANE ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
242 NUREFŞAN MOĞUL PAMUKKALE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
243 OGÜN GÜL AKDENİZ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
244 OĞUZ ANIL GÜNAY BALIKESİR ÜNİV. ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
245 OĞUZ KAAN ÇELİK KARABÜK ÜNİV. MÜHENDİSLİK
246 OĞUZ PARILTAN GÜMÜŞHANE ÜNİV. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
247 OĞUZHAN ÇALIK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. İŞLETME
248 OĞUZHAN KARAKOÇ CUMHURİYET ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
249 OĞUZHAN LEVENT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
250 OĞUZHAN TURHAN KOCAELİ ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
251 OKAN ÇAKIR HACETTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
252 OKTAY BIÇAKCI DUMLUPINAR ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
253 ONUR AKSOY DOKUZEYLÜL ÜNİV. MÜHENDİSLİK
254 ONUR GÜLDALİ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ
255 ONUR KALAYCI K.T.Ü TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
256 ONUR KALAYCI 2 ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
257 ONUR UYANIK İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
258 OSMAN DOĞAN YEDİTEPE ÜNİV. FİZYOTERAPİ
259 OYA AKTİK MARMARA ÜNİV. GAZETECİLİK
260 OZAN OĞUZ GAZİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
261 ÖMER BİLGİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
262 ÖMER ÇAĞRI YALÇIN İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
263 ÖMER ÇAKIR KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİV. İKTİSAT
264 ÖMER FARUK PASLI MARMARA ÜNİV. RADYO TELEVİZYON
265 ÖMER KORKUT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
266 ÖMER NAS KASTOMONU ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
267 ÖMER TANIŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. KAMU YÖNETİMİ
268 ÖNDER MACİT ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
269 ÖZGE NUR BAYRAK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. EDEBİYAT
270 ÖZLEM NUR ARAS 29MAYIS ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
271 ÖZÜM YÜCEL İSTANBUL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
272 RABİA TUNÇ KIRIKKALE ÜNİV. FİZYOTERAPİ
273 RABİA YALÇIN AFYON KOCATEPE ÜNİV. VETERİNERLİK
274 RAHİME PALA ULUDAĞ ÜNİV. İLAHİYAT
275 RAMAZAN TAŞÇI OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
276 RÜMEYSA BAŞDEMİR K.T.Ü İLAHİYAT
277 RÜMEYSA ÇELİK ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
278 RÜMEYSA TÜRKEL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
279 RÜVEYDA YILMAZ ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİV. EDEBİYAT
280 SAMET GRİFTİN GİRESUN ÜNİV. İKTİSAT
281 SAMET ÖZTÜRK CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ
282 SEHER MERAL ERCİYES ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
283 SELÇUK CİNCOROP K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
284 SELÇUK ÇALIK EGE ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
285 SELDA YILMAZ ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
286 SEMA ASLAN K.T.Ü HUKUK FAKÜLTESİ
287 SEMANUR ÖZTÜRK MARMARA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
288 SEMİH DEMİREL GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞSAĞLIĞI
289 SERAP OTUZBİR BAYBURT ÜNİV. GIDA MÜHENDİSLİĞİ
290 SERAP YAĞIZ ATATÜRK ÜNİV. EDEBİYAT
291 SERDAR CİNCOROP ANKARA ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
292 SERHAT BAYRAM GÜMÜŞHANE ÜNİV. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
293 SERTAP SÜMBÜL SAKARYA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
294 SEVDA ERDOĞAN MEDİPOL ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
295 SEVDENUR IŞIK ULUDAĞ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
296 SEVİL KILIÇ GİRESUN ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
297 SEYHAN SEYHAN K.T.Ü MİMARLIK
298 SİBEL BAYAN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. KİMYA
299 SİMGE AYDIN HACETTEPE ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
300 SİNEM AĞAÇ İSTANBUL ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
301 SOLMAZ KÜÇÜK ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
302 SULTAN ZENGİN AMASYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
303 SÜMEYRA KARTAL SAKARYA ÜNİV. GIDA KALİTE KONTROL
304 SÜMEYRE ÇELİK AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
305 SÜMEYYE ATALAY K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
306 SÜMEYYE HAYAL ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
307 SÜMEYYE NAS MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
308 SÜMEYYE YILDIRIM ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
309 ŞAZİYE ÇOBANOĞLU SELÇUK ÜNİV. ORGANİK TARIM
310 ŞEYDA YAZGAN MARMARA ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
311 ŞEYDANUR KURBAN MALTEPE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
312 ŞEYMA ARSLAN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
313 ŞEYMA ARZU PELİT ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
314 ŞEYMA AYDIN ERZİNCAN ÜNİV. TARİH
315 ŞEYMA DOĞAN BÜLENT ECEVİT ÜNİV. İLAHİYAT
316 ŞEYMA GÜL AYDIN ANADOLU ÜNİV. İŞİTME ENGELLİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ
317 ŞEYMA KADIOĞLU ANKARA ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
318 ŞEYMA NUR ASLAN ERCİYES ÜNİV. EDEBİYAT
319 TALİP BAYRAM K.T.Ü SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
320 TANER ÖZEL BAYBURT ÜNİV. İŞLETME
321 TANSU ÇİÇEK BAŞKENT ÜNİV. FİZİK TEDAVİ
322 TOLUNAY AYDIN ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
323 TUĞBA BUDAK KOCAELİ ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
324 TUĞBA ÇUBUKÇU İSTANBUL ÜNİV. İŞLETME
325 TUĞBA GÜL SAKARYA ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
326 TUĞBA KUKU K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
327 TUĞBA NUR SALTIK KOCAELİ ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
328 TUĞÇE ÜÇEL K.T.Ü TIP FAKÜLTESİ
329 TUĞÇE YILDIZ YEDİTEPE ÜNİV. MİMARLIK
330 TUĞGEN TUNÇ DOKUZEYLÜL ÜNİV. İKTİSAT
331 UMUT ŞAHİN HAVA HARP OKULU HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ
332 UYGAR IŞIK KARABÜK ÜNİV. FİZYOTERAPİ
333 ÜMRAN BAŞ ONSEKİZ MART ÜNİV. LOJİSTİK
334 VEYSEL SEZGİN İSTANBUL ÜNİV. VETERİNERLİK
335 VOLKAN CANSIZ İSTANBUL ÜNİV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
336 VOLKAN DEMİR BALIKESİR ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
337 YAĞMUR BİLGİLİ GÜMÜŞHANE ÜNİV. İŞLETME
338 YAĞMUR ESMA KURBAN KARABÜK ÜNİV. MÜHENDİSLİK
339 YASEMİN AYDIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
340 YASİN MUTLU GÜMÜŞHANE ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
341 YAVUZ MERAL BÜLENT ECEVİT ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
342 YAVUZ SELİM SEBİK EGE ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
343 YILMAZ YAZICI MİMAR SİNAN ÜNİV. MİMARLIK
344 YUNUS EMRE BAL YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
345 YUSUF ÇUBUKÇU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
346 YUSUF DEMİR ERZİNCAN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
347 ZAHİDE AYDIN ORDU ÜNİV. SAĞLIK BİLİMLERİ
348 ZEHRA ALBAYAK ERZİNCAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞNAMLIK
349 ZEHRA BAYRAK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİV. İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ
350 ZEHRA ÇELİK PAMUKKALE ÜNİV. İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ
351 ZEHRA DAŞTAN ERZİNCAN ÜNİV. İLAHİYAT
352 ZEHRA YEĞİN KÜLTÜR ÜNİV. MİMARLIK
353 ZELİHA BIÇAKCI ATATÜRK ÜNİV. SANAT TARİHİ
354 ZEYNEB CANGUL MARMARA ÜNİV. FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
355 ZEYNEP KAYA MARMARA ÜNİV. İLAHİYAT
356 ZEYNEP ÖZTÜRK ATATÜRK ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
357 ZÜBEYDE ÇOBANOĞLU NECMETTİN ERBAKAN ÜNİV. SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER
358 ZÜLFİKAR TAŞ KAFKAS ÜNİV. TIP FAKÜLTESİ
359 ZÜMRAN ÇELİK GAZİ ÜNİV. MALİYE
  YEDEK LİSTE;    
1 ASLI DÜZGÜN İSTANBUL ÜNİV. HUKUK FAKÜLTESİ
2 AYŞE PAMBUK ULUDAĞ  ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
3 AYŞE TAŞAN İSTANBUL ÜNİV. İLAHİYAT
4 BURAK UĞUZ YILDIZ TEKNİK ÜNİV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
5 CELALETTİN UYAR GAZİ ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
6 DUYGU ŞAHİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
7 EBRU GENÇ HACETTEPE ÜNİV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
8 EBRU TURAN ULUDAĞ  ÜNİV. İLAHİYAT
9 EDA DORUK ERZİNAN ÜNİV. REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
10 ELİF BEYZA MOLLAOĞLU İSTANBUL ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
11 EMRE AYDIN BURSA TEKNİK ÜNİV. MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
12 ENES ÇUKİTLİ FATİH ÜNİV. İŞLETME
13 ESRA BULUT GÜMÜŞHANE ÜNİV. DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
14 FUNDA ÖZTÜRK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİV. EDEBİYAT
15 FURKAN ÖZ KARABÜK ÜNİV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
16 GAMZE GÜL ERCİYES ÜNİV. SİVİL HAVACILIK
17 GÖNÜL GÜLAÇTI KUMAŞ GİRESUN ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
18 HALUK ÇAĞRI KASIMOĞLU KOCAELİ ÜNİV. MÜHENDİSLİK
19 HAMZA CELEP İSTANBUL ÜNİV. TARİH
20 HASAN SÖNMEZ SELÇUK ÜNİV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
21 HAVANUR ECE SAKARYA ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
22 HİLAL SEVİNDİK K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
23 HÜLYA GÜZEL K.T.Ü SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
24 KEREM YALÇIN SAKARYA ÜNİV. SİYASAL BİLGİLER
25 KUBİLAY BAŞ TRAKYA ÜNİV. İŞLETME
26 LEYLA AYHAN ATATÜRK ÜNİV. İLAHİYAT
27 LEYLA YILMAZ GAZİ ÜNİV. GASTRONOMİ
28 MEHMET FATİH ERK İSTANBUL ÜNİV. VETERİNER
29 MELİKE MUTLU GAZİ ÜNİV. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
30 MERVE YAZICI BÜLENT ECEVİT ÜNİV. SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
31 MUHAMMET ENES KAYA K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
32 MÜCAHİT KARTAL SAKARYA ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
33 OGÜN TANER AYDOĞDU GÜMÜŞHANE ÜNİV. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
34 ÖMER FARUK SOLMAZ UŞAK ÜNİV. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
35 ÖMER YILDIZ KARABÜK ÜNİV. BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ
36 ÖZGE TUNER ATATÜRK ÜNİV. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ
37 ÖZLEM VARLI ERZİNAN ÜNİV. İLAHİYAT
38 ÖZLEM YENER TRAKYA ÜNİV. SPOR YÖNETİCİLİĞİ
39 RÜMEYSA AYDIN K.T.Ü REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK
40 SÜLEYMAN ELEMAN ANKARA ÜNİV. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
41 TUĞBA ZENGİN GİRESUN ÜNİV. BANKACILIK
42 YAREN ELMAS BAYRAM K.T.Ü MÜHENDİSLİK
43 ZİYA COŞAR MARMARA ÜNİV. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 18 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:02
Yatsı 21:51