banner333

banner309

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğrencileri Eğlenirken Öğreniyorlar

Gümüşhane Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 4’üncü sınıf öğrencileri düzenledikleri çeşitli etkinliklerle eğlenirken öğreniyorlar.

Spor 06.01.2022, 08:48
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğrencileri Eğlenirken Öğreniyorlar
banner400

Spor Yöneticiliği bölümü öğrencileri “Spor Yönetiminde Araştırma ve Proje 1” dersi kapsamında E-Spor Valorant Turnuvası, Raketler Yarışıyor, Beş Vakit Namaz Bir Vakit Spor, Minikler Spor ile Geleceğe Koşuyor ve Riddletring Sporu gibi çeşitli organizasyonlarla hem eğleniyor hem öğreniyor hem de öğretiyorlar. Ders hocası Doç. Dr. Yeşim Bayrakdaroğlu gerçekleştirilen etkinlikler hakkında, “Amacımız, öğrencilerimizin çeşitli projeler hazırlayarak hem şehrimize yönelik etkinlikler düzenlemeleri hem de saha içerisinde yönetimsel açıdan kendilerini geliştirmeleridir” açıklamasını yaptı.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinlikler için Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek; “Spor bilimleri ve teknolojileri alanında dünya üniversiteleri ile rekabet eden öncü ve lider bir kurum olmayı hedefleyerek çağdaş spor eğitimi ve öğretimi programlarını yürütmeyi amaçlayan yüksekokulumuz, bu yöndeki eğitimlerini sürdürmektedir. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu son sınıf öğrencilerimiz tarafından düzenlenen organizasyonlarda öğrencilerimiz sadece eğitim almıyorlar, bunun yanında aynı zamanda geleceğimizin teminatı olan miniklerimize de sporu sevdirmeye gayret ediyorlar. Öğrencilerimizi bu duyarlı davranışlarından dolayı kutluyor, etkinliklerin düzenlenmesi aşamasında başta BESYO Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yılmaz Albayrak olmak üzere ders hocası Doç. Dr. Yeşim Bayrakdaroğlu’na katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 25 Haziran 2024
İmsak 02:48
Güneş 04:46
Öğle 12:30
İkindi 16:29
Akşam 20:04
Yatsı 21:53