banner333

banner309

Yılmaz’dan sağduyu çağrısı

Kelkit Belediye Başkanı ve Kelkit Belediye Hürriyetspor kulübü başkanı Ünal Yılmaz, hafta sonu Artvin Hopa’da meydana gelen çirkin saldırılara karşı tek vücut olarak hukukun kendilerine tanıdığı bütün imkânları seferber ettiklerini, TFF ve ilgili bütün kurumlara gerekli suç duyurularını yapmış durumda olduklarını söyledi.

1954 Kelkit Belediyespor 15.11.2017, 18:53
Yılmaz’dan sağduyu çağrısı
banner400

“Bu çirkin saldırılar kesinlikle tüm Artvin ve Hopa halkına mal edilmemelidir”

Artvin’in Hopa ilçesinde oynanan BAL Ligi Artvin Hopaspor ve Kelkit Belediye Hürriyetspor müsabakası sonrası, Kelkit Belediye Hürriyetspor oyuncu ve taraftarlarına karşı yapılan saldırıları bir kez daha nefretle kınadığını kaydeden Yılmaz, “Belirtmek isterim ki bu çirkin saldırılara karşı tek vücut olarak hukukun bize tanıdığı bütün imkânları seferber etmiş, TFF ve ilgili bütün kurumlara gerekli suç duyurularını yapmış durumdayız. Bu çirkin saldırılar kesinlikle tüm Artvin ve Hopa halkına mal edilmemelidir. Bizler bu olaylardan büyük üzüntü taşıyan kardeşlerimizi üzecek tutum ve davranışlardan uzak durarak, Kelkitliye yakışan sağduyuyla hareket etmeliyiz. Bu saldırılar bütün Kelkit sevdalılarının girişimleri neticesinde Ülke gündemine oturmuş, yapılan haksızlıklar dile getirilmiştir” dedi.

Kelkit sevdalılarından bu vakur duruşu devam ettirerek, her türlü hakaret içeren yorumdan uzak durmaları ricasında bulunan Yılmaz, “Bu vesileyle bir kez daha belirtmek isterim ki; maç sonrası gecenin ilerleyen saatlerine kadar bekleyerek takımını bağrına basan cefakâr taraftarımıza, Kelkitli hemşerilerimize, Kelkit sevdalılarına, Derneklerimize, sivil Toplum kuruluşlarımız, her platformda bizlerden desteklerini esirgemeyen bürokrat, iş adamlarımıza ve basın mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu sene o sene parolasıyla şampiyonluğa” şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50