banner333

banner309

Vali Tanrısever İl Genel Meclisi’ne İade-i Ziyarette Bulundu

Gümüşhane Valisi Sayın Alper Tanrısever, İl Genel Meclisi üyelerine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Gündem 23.04.2024, 20:01
Vali Tanrısever İl Genel Meclisi’ne İade-i Ziyarette Bulundu
banner400

Gümüşhane Valisi Sayın Alper Tanrısever, İl Genel Meclisi üyelerine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

İl Genel Meclisi binasında gerçekleşen ziyarette Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, Meclis Başkanı Eşref Balki ile meclis üyeleriyle, ilde yürütülen ve hayata geçirilmesi planlanan yatırımlarla ilgili fikir alış verişinde bulundu.
Vali Alper Tanrısever, burada yaptığı konuşmada, 2024 yerel seçimlerinin ardından yeni oluşan İl Genel Meclise hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yeni dönemde hep birlikte hayırlı ve güzel çalışmalar yapılacağına inandığını dile getiren Vali Tanrısever, “Hepinize hayırlı uğurlu olsun, Rabbim mahcup etmesin. Sizlere teşekkür ediyorum. Herhangi bir siyasi parti ayrımı gözetmeksizin el ele gönül gönüle hep birlikte Gümüşhanemize hizmet etmemiz gerekiyor. Gümüşhane’de bizlerin de yapacağı çok iş var. Malum İl Özel İdaremiz Gümüşhane’nin bütün coğrafi sınırlarında hizmet vermekle mükellef. Hizmetkarı olduğumuz ve hizmet etmekle mükellef olduğumuz Gümüşhanemiz'e Rabbim doğru düzgün iz bırakan işler yapmayı nasip eylesin. Sizler hiçbir siyasi partinin değil, Gümüşhane halkının temsilcilerisiniz. Bu hassasiyeti devam ettirirseniz hem bizler hem de Gümüşhane insanı memnun olacaktır. Yeni dönemde hep birlikte hayırlı ve güzel çalışmalar yapılacağına inanıyorum” dedi. 

Gümüşhane İl Genel Meclis Başkanı Eşref Balki ise Vali Alper Tanrısever’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Genel Meclisimizin tek amacı memleketlerine hizmet etmek. Biz bunu gerek sayın valimizle, gerekse idari kadrolarımızla güzel işler yapacağımıza ve memkeletimize faydalı olacağımıza inanıyorum. Sayın valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever, meclis toplantısının ardından Meclis Başkanı Av. Eşref Balki’yi de makamında ziyaret ettikten sonra meclis başkanlığından ayrıldı.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 15 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:27
İkindi 16:26
Akşam 20:01
Yatsı 21:49