banner333

banner309

Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, Ankara'da Gümüşhane Derneklerini Ziyaret Etti

Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, Milliyetçi Hareket Partisi "Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" için Ankara'ya gitti. Ziyarette Gümüşhane derneklerine de uğramayı ihmal etmedi.

Gündem 20.05.2024, 12:13 20.05.2024, 16:33
Gümüşhane Belediye Başkanı Vedat Soner Başer, Ankara'da Gümüşhane Derneklerini Ziyaret Etti
banner400

Başkan Başer, Gümüşhane-Musalla Vadisi Köyleri Kültür Yardımlaşma Derneği ve Gümüşhane-Torul Yalınkavak Köyü Kültür Yardımlaşma Derneği Yenimahalle Şubesi Lokalini ziyaret etti. Ziyarette kendisine Ankara GÜDEF-AR Genel Başkanı Hamdi Arslan, Arzularkabaköy Belediye Başkanı Çetin Rıza Tanış ve İş İnsanı Önder Turhan da eşlik etti.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Başer ve beraberindeki heyeti Gümüşhane-Torul Yalınkavak Köyü Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı Mesut Terzi ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ile Gümüşhane-Musalla Vadisi Köyleri Kültür Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı Ufuk Zülfikaroğlu ve Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanı Vedat Soner Başer ;"Gümüşhane-Musalla Vadisi Köyleri Kültür Yardımlaşma Derneği ve Gümüşhane-Torul Yalınkavak Köyü Kültür Yardımlaşma Derneği Yenimahalle Şubesi Lokalini Ankara GÜDEF-AR Genel Başkanı Hamdi Arslan'ın eşliğinde, Arzular-Kabaköy Belediye Başkanımız Çetin Rıza Tanış ve hemşehriniz İş İnsanı Önder Turhan'ın da katılımlarıyla ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Değerli hemşehrilerime ilgi ve alakalarına, hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim "ifadelerini kullandı

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52