banner333

banner309

GİYAD, BAYRAM ERDEM İLE BAŞKANLIĞA DEVAM DEDİ

BAYRAM ERDEM, GİYAD’A YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Gündem 04.05.2024, 15:56 04.05.2024, 16:01
GİYAD, BAYRAM ERDEM İLE BAŞKANLIĞA DEVAM DEDİ
banner400

Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 7. Olağan Genel Kurulu, Küçükçekmece’de bulunan dernek binasında gerçekleştirildi. Yapılan seçimde mevcut başkan Bayram Erdem yeniden seçilerek, güven tazelerken, GİYAD yönetim kurulu üyeleri de belli oldu.

Genel kurula; GÜSİAD Genel Başkanı, İBB Enerji/İsetaş Genel Müdürü Dr. Yüksel Yalçın, ŞİDEF Genel Başkanı ve Gümüş Mühendislik ve Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Kaya, ŞEKAV Başkan Yardımcısı ve Mutlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yūksel Hamzaoğlu, Gümüşhaneli iş insanları ve çok sayıda GİYAD üyesi katılım sağladı.

Kurulda, denetim, mali tablo ve tahmini bütçe ve faaliyet raporunun okunmasının ardından Bayram Erdem'in başkanlığında yeni yönetim kurulu listesi oylandı ve kabul edildi.

Yeni dönem için birlik ve beraberlik mesajı veren GİYAD Başkanı Bayram Erdem, “Gümüşhane İktisadi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimizin 7. Olağan Genel Kurulu, bugün dernek merkezimizde gerçekleştirildi. Yapılan seçimde, bu görevi şahsıma ikinci kez tevdi eden genel kurulumuza, üyelerimize, divan heyetimize ve geçmişten bugüne GİYAD'a emek veren başkanlarımıza, üyelerimize teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.Yeni dönem hayırlı olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun” dedi. 

GİYAD YÖNETİM KURULU 

BAYRAM ERDEM
FATİH EFE
NEZİR OĞUR
TURAN DERELİ
ADEM DEDE
SİNAN ALTIPARMAK
DAVUT DEĞİRMENCİ
MUZAFFER EFE
VEDAT YALÇIN
HARUN GÜLAP
ERDOĞAN KAYA
NECMETTİN MUTLU 
AZİMET YALÇIN
TUĞRUL YILDIZ
ŞAFAK GÜNDÜZ
CEM DEMİREL
UĞUR KAYA
SEMİH TANGUROĞLU
GÜRKAN YILDIZ
ENGİN ORAKÇI
YÜKSEL ERYILMAZ
NECATİ KAYA
SEZAİ EFE
FIRAT ARAS
DAVUT FİCİL
HÜSEYİN KAYA
KEMAL ULUTAŞ
NECMETTİN ERYILMAZ
YÜKSEL KAYA
SELAHATTİN ALTIPARMAK
YASİN YALÇIN 
MEHMET YETİM

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 23 Mayıs 2024
İmsak 03:03
Güneş 04:52
Öğle 12:24
İkindi 16:20
Akşam 19:46
Yatsı 21:27