banner333

banner309

Vali Taşbilek’ten Yağmurdere vadisindeki 13 köye ziyaret

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve vatandaşlarla bir araya gelmek için sürdürdüğü köy ziyaretleri çerçevesinde Yağmurdere Vadisi’nde bulunan 13 köyü ziyaret etti.

Gümüşhane 11.08.2022, 12:33
Vali Taşbilek’ten Yağmurdere vadisindeki 13 köye ziyaret
banner400

Vali Taşbilek, beraberindeki heyetle Yağmurdere Vadisi’nde bulunan Şephane, İkiz, Kayabaşı, Esenler, Yağmurdere, Aşağı Yuvalı, Yukarı Yuvalı, Beşoba, Akocak, İncesu, Çorak, Bandırlak ve Yayladere köylerini ziyaret etti. 

Ziyaretler çerçevesinde muhtarlar ve köy halkıyla bir araya gelen Vali Taşbilek, vatandaşların taleplerini dinleyerek yetkililere eksikliklerin giderilmesi ve taleplerin değerlendirilmesi için talimat verdi.

Muhtarlardan köylerinde bulunan hasta, yetim, yaşlı ve muhtaç aileleri mutlaka bildirmelerini isteyen Vali Taşbilek, her köyde yanına gelen çocuklarla sohbet edip, oyuncak hediye etti.

Köy ziyaretleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Vali Taşbilek, “Vatandaşlarımızla hasbihal etmek, dertlerini sıkıntılarını yerinde görmek, ihtiyaçlarını yerinde tespit edebilmek, yaptığımız yürüttüğümüz işleri yerinde takip edebilmek, hem de güzel vatandaşlarımızın güzel sıcaklığını, ev sahipliğini hissederek köylerine ve evlerine misafir olmak amacıyla ziyaretlerimizi yapıyoruz. Bugün de 13 köyümüzü ziyaret ettik ben bu vesile ile köylerimizde bizi çok candan misafir eden muhtarlarımıza ve onlarla beraber değerli vatandaşlarımıza en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum. Devletimiz vatandaşlarımızın emrinde. Vatandaşlarımızın her türlü sıkıntısı bizim için önemli. Bu bağlamda ziyaretlerimizin de sıkıntıları ve sorunları tespit edip ivedilikle çözme noktasında sonuç odaklı olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.

FOTO GALERİ

Kaynak: www.gumushane.gen.tr
Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 15 Temmuz 2024
İmsak 03:06
Güneş 04:58
Öğle 12:33
İkindi 16:30
Akşam 19:59
Yatsı 21:42