banner333

banner309

Emekli Öğretmene Vefa Ziyareti

Gümüşhane Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan Emekli Öğretmen Hüseyin Ergin’i evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

Eğitim 23.11.2017, 20:26
Emekli Öğretmene Vefa Ziyareti
banner400

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan ve beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş, Öğretmenevi Müdürü Musa Uncu, Harşit Anadolu Lisesi Müdürü Fatih Demirel, Merkez Anaokulu Müdürü Emine Gül Yavuz ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mesut Ergün 30 yıl önce emekli olan öğretmen Hüseyin Ergin'i evinde ziyaret etti.

İlimizde 27 yıl çeşitli okullarda görev yapan emekli öğretmen Hüseyin Ergin, ziyaretten duyduğu memnuniyetini, böyle anlamlı bir günde unutulmadıklarından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’a teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Öğretmenlerimiz yalnızca 24 Kasımlarda değil, her zaman değerliler ve öylede kalacaklardır. Büyüyen her fidanda, açılan her çiçekte kokusu; geçmişte ve gelecekte izleri var. Bir yıl daha öğretmenler gününü birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Öğretmenliğe emek vermiş, sevgisini, yüreğini bu toplumun evlatlarını yetiştirmek üzere seve seve feda etmiş kıymetli öğretmenlerimizle bir arada olmaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Bizleri bağrınıza bastığınız için hepinize minnettarız. Sizler, bu memleketin en değerli varlıklarısınız. Öğretmenler gününüzü kutluyor, ellerinizden öpüyorum.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, emekli öğretmen Hüseyin Ergin’e günün anısına çiçek verip, çeşitli hediyeler takdim ettikten sonra fotoğraf çektirilmesiyle evinden ayrıldı.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Haziran 2024
İmsak 02:46
Güneş 04:44
Öğle 12:28
İkindi 16:27
Akşam 20:01
Yatsı 21:50