banner333

banner309

Değerlerimizle Varız Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Gümüşhane Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tümkiad Gümüşhane Şubesi ortaklığıyla yürütülecek olan ve “Değerlerin Kadar Değerlisin” sloganıyla yürütülecek olan Değerlerimizle Varız Projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.

Eğitim 13.01.2022, 08:57
Değerlerimizle Varız Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı
banner400

Hedefi öğrencilerin sosyal, kişisel gelişimini, duygusal zekâlarını geliştirmek olan proje kapsamında öğrencilerimize unutulmaya yüz tutmuş değerleri, kültürü, gelenek ve görenekleri hatırlatmak, öğretmek ve aşılamak üzerine kurgulanmış görevleri yapmaları amaçlanmıştır.

Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sitesi üzerinden başvuruları alınacak olan ve Lise öğrencilerine yönelik olan proje faaliyetleri Şubat –Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olup ödül töreni ise Haziran 2022 TÜMKİAD Gümüşhane ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenecek.

Proje yarışması kapsamında dönem için belirlenen yarışma temaları Kültürel Mekânlar, Toplumsal, Yönetimsel ve Kurum Çalışmaları, Yerel Kültür ve Evde Yaşam Evde Sosyalleşme başlıkları kapsamında belirlenmiş olup öğrencilerimizin bu konulardaki çalışmalarını proje takvimi ve esaslarına uygun şekilde teslim edecekler.

Beylerbeyi Sofrasında düzenlenen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gönül Eroğlu, Tümkiad Gümüşhane Başkanı Serhat Turan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlimiz Lise Yöneticileri ve Danışman öğretmenlerinin katıldığı toplantı, Proje Koordinatörü Serdar Serhat Salantur yaptığı sunum ile proje detaylarını paylaşımıyla sona erdi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
Namaz Vakti 21 Haziran 2024
İmsak 02:47
Güneş 04:45
Öğle 12:29
İkindi 16:28
Akşam 20:03
Yatsı 21:52