banner333

banner309

Eticaret

Bağcılar Gümüşhaneliler Derneğinde UÇAN Dönemi

İstanbul'un Bağcılar İlçesinde faaliyet göstermekte olan BAĞ-GÜMDER (Bağcılar Gümüşhaneliler Derneği) 25 Eylül pazar günü 8. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Dernek 26.09.2011, 20:01
Bağcılar Gümüşhaneliler Derneğinde UÇAN Dönemi

 Dernek merkezinde gerçekleşen genel kurulda Divan başkanlığına Avukat Nevzat Kaya seçildi. Açılış konuşmalarının ardından faalyet raporunun okunması üzerine kürsüye gelen başkan Ali Ağaç;

“ Yönetimde durduğumuz süre zarfı içerisinde elimizden geldiğince derneğimizi buralara getirdik. İnanıyorumki bugün seçilecek olan yeni başkanımız da elinden geleni yapacak.. “ dedi.

Güdef Başkanı Vahit Olgun ve Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse’nin konuşmalarının ardından, iki başkan adayı Zafer Uçan ve Mustafa Yüksel kürsüye gelerek yönetim kurulu listelerini takdim ettiler ve önümüzdeki dönem yapmayı planladıkları çalışmalarını anlattılar.

Bağcılar Belediyesinde Başkan yardımcılığı görevine geldiğinden itibaren kısa bir sürede Bağcılar Gümüşhanelilerin gönlünü feth eden Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse, Güdef Başkanı Vahit Olgun, Sultanbeyli Belediye Başkan yardımcısı Abdullah Uçan, İş-Kur Müdürü Köksal Tanış, Türk Halk Müzüği Sanatçı Selahattin Tanış, Lüks Gümüşhane Seyahatin sahibi Bayram Kurtarmış, İş adamları, Ekin Yapı'nın sahibi Ekrem İnci, Koza Matbaa'nın sahibi Süleyman Zengin, Kemal Ayakkabıcılığın sahibi Kemal Meral, Yavuz Nakliyatın sahibi Abid Yavuz, Bağcılar'da bulunan köy dernek başkanları ve çok sayıda Gümüşhaneli katıldı.

Kongre 207 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Oyların 125’i ni alarak Zafer Uçan yeni yönetim kurulu başkanı oldu. Mustafa Yüksel ise 82 oy aldı.

Uçan seçim sonrasında yapmış olduğu konuşmasında: 

"Kazandığımız bu yarışın Gümüşhaneliler için hayırlı olmasını diliyorum. Biz artık Gümüşhane il derneği olarak faaliyetlerimizde bölgemizdeki köy derneklerimiz başta olmak üzere bütün derneklerimizi görmek istiyoruz. Gümüşhanelileri inşallah çok daha iyi yerlere taşıyacağız. Eğitim, iş dünyası, eleman ihtiyacı başta olmak üzere hemşerilerimize faydalı olmak için elimizden gelen desteği sağlayacağız. Yeni dönemde bir çok faaliyetimiz ve etkinliğimiz olacaktır. Katılımlarınızdan dolayı yönetim kurulu ekibim adına siz değerli üyelerimize, Haber 29 ve Yöremizin Sesi gazetesine çok teşekkür ederim" dedi.

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri:

1 – Zafer Uçan

2 – Ali Ağaç

3 – Osman Yıldız

4 – Bayram Kurtarmış

5 – Lokman Akhan

6 – Mustafa Duman

7 – Abdullah Ertürk

8 – Engin Taşdelen

9 – Arif Yılmaz

10 – Ercan Aslan

11 – Cemalettin Aydın

12 – Koksal Tanış

13 – Muhsin Can

14 – Miraç Sünnetçi

15 – İsmail Hakkı Tutar

16 – Necmi Albayrak

17 – Remzi Bulut

Denetleme Kurulu Asil Üyeleri:

1 – Mehmet Ali Doğan

2 – Tamer Uçar

3 – Mehmet Ağaç

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:

1 – Selahattin İnci

2 – Refik Topçuoğlu

3 – Cengiz Uçan

4 – Osman Aydın

5 – Adil Ceylan

6 – Köksal Uçan

7 – Şeref Kurtarmış

8 – Turgut Demirkıran

9 – Sedat Albayrak

10 – Güngör Tanış

11 – Osman Taşdelen

12 – Hayati Kumru

13 – Coşkun Akhan

14 – İsmail Mutlu

15 – Cemalettin Aslan

16 – Cihani Yaşar

17 – Mehmet Yılmaz

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri:

1 – Davut Yeşil

2 – Ömer Yılmaz

3 – Miktat Çelik

 

Kaynak: Haber29.NET
Yorumlar (1)
ZEYNEP SÜMEYYE UÇAN 11 yıl önce
babam için için inşallah hayırlara vesile olur
20
az bulutlu
Namaz Vakti 16 Ağustos 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:27
Öğle 12:32
İkindi 16:20
Akşam 19:27
Yatsı 20:56