10 Ocak 2012 Salı 18:55
GÜMÜP,Yürütme Kurulu Tamam
banner305
banner331
GÜMÜP-Gümüşhane Mühendis&Mimarlar Platformu Mühendislik Komisyonları Yürütme Kurulları çalışmasını tamamladı. Her Komisyonun az 6 üyeden oluşturdukları listeler aynı zamanda her bir komisyonun icra kurulu olacak.Yapılan listelerin bir yıllık olacağını ifade eden başkan Hamzaoğlu, grup başkanları üye sayısına göre bu sayıları 10 a çıkarabilecek.Ancak 6 kişiden az olmayacak dedi.Amacımız her komisyonun kendi sahalarında faaliyetlerini artırmaları ve ekip arkadaşlarından daha da verimli programlar icra etmeleri olacaktır.2012 nin Ocak ayı 15 ne kadar her komisyon planlarını tamamlamalarını bekliyoruz.Bir yıllık çalışma planlarımız en geç 20 Ocakta sitemizde yayınlanacak ve meslekdaşlarımızla paylaşılacaktır dedi.Hamzaoğlu, komisyonlarımızda bu dönem bayan arkadaşlarımızda görev aldılar.Bunu iyi bir gelişme olarak görüyoruz.Önümüzdeki dönemlerde bayan meslekdaşlarımızın daha da aktif olacağını düşünüyoruz. Seçilen yürütme kurulları 1 yıllık olacaktır.Her yıl bu listelerimiz yenilenecektir dedi.
Yürütme Kurulları şu şekilde oluşturuldu; 

İnşaat Mühendisliği Komisyonu  
1.Soner Keleş
2.Rıza Kesler
3.Tamer Demir
4.Davut Gündüz
5.Serkan Kaya
6.Fatih Karaca

 Makina-Endüstri Komisyonu
1-Selim Kadakal
2-Ali Vasfi Eskicioğlu 
3-Sefa Aslan
4-Gonca Tuncay 
5-Mustafa Sünnetçi
6-Mehmet Aslan
7-Timur Şahin

Mimarlık Komisyonu
1.Turgay Yalçın
2.Ersin Beyaz
3.Kemalettin Yazıcı
4.Gül Yalçın 
5.Nurullah Akan
6.Yunus Yalçın
7.Eren Yalçın

Elektirik-Elektronik Komisyonu
1.Hasan Pezük
2.Alay Ay
3.Ahmet Savaş
4.Sezgin Yazıcı
5.Sefanur Yıldırım Kaya
6.Ali Çelik
7.Kubilay Meral
Yer Bilimleri Mühendisliği Jeofizik-Jeodezi-Jeoloji(JEOX) Komisyonu Yürütme Kurulu
1.Hayrani ŞAHİN
2.Caner TURAN
3.Goktürk ARTUN
4.Kayahan KAYA
5.Pınar SAVAŞ
6.Celal Oğuz ESEN
7.Mutlu GÜRLER
8.Erdem ENÖN
.........................
 Birgül Balta: Öğrenci Temsilcisi

Çevre Mühendisliği Yürütme Kurulu Üyeleri
1.Mikail Kömürcü
2.Arif Şahin
3.Mehmet Oğur
4.Banu Atasu
5.Arzu Pekin
6.İbrahim Akgül
...
Ramazan Mutlu: Öğrenci Temsilcisi

Ziraat-Gıda-Su Ürünleri Mühendisliği Komisyonu Yürütme Kurulu
1.Tahsin Tekinırk
2.Zafer Uçar
3.Özkan Kaya
4.Burcu Yılmaz
5.Oktay Yıldız
6.Müslüm Kaya
7.Mustafa Ulutaş

 

Kaynak: Haber29.NET

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
şeraftettin coşkun 2012-01-11 08:55:35

yüksel hamzaoğlu başkana teşekkür ve takdirlerimizi iletiyorum.Allah ondan razı olsun.gerçekten çoğu kişinin boş boş konuşup bir şey yapmadığı ortamda sadece icraat yapıp Gümüşhane için çalışıyor.

Avatar
BURHAN TEKİN 2012-01-11 08:57:13

Gümüpün yaptıklaır ve yapmaya devam ettikleri ortada.ancak bu başarılı icraatlerini görmezden gelenlere ne demeli???

banner333

banner343

banner309

 
Haber 29 Gazetesi
Herkese Açık grup · 10.000 üye
Gruba Katıl
Haber29.NET Facebook Grubumuza Katılın