Siyaset:
Tarihe not düştüler
banner254
15 Temmuz gecesinden beri devam eden Demokrasi Nöbeti’ne katılan vatandaşlar dün farklı bir uygulama ile karşılaştı. Ak Parti Gümüşhane İl Başkanlığınca kurulan “Darbe Girişimine Karşı Tarihe Not Düşelim” standı vatandaşların oldukça ilgisini çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmek üzere düşüncelerini yazan vatandaşlar yoğun ilgi gösterdikleri uygulamadan oldukça memnun kaldıklarını belirttiler.

Anı defterinin ilk sayfası Gümüşhane Valisi Okay Memiş tarafından yazılarak açılışı yapılırken deftere Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü İhsan Günaydın ve Ak Parti Gümüşhane İl Başkanı Celalettin Köse’nin yanı sıra birçok vatandaş duygu ve düşüncelerini yazdı.

"Demokrasi nöbetimiz aralıksız devam ediyor"


Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse; “Türk Silahlı Kuvvetleri içine yuvalanmış bir gurup hain FETÖ mensubunun 15 Temmuz gecesi kalkıştığı darbe girişimine karşı tuttuğumuz Demokrasi Nöbeti’miz aralıksız devam ediyor. Demokrasi nöbeti tutan aziz hemşerilerimizin darbe girişimine karşı duygu ve düşüncelerini tarihe not düşürmeleri için böyle bir çalışma yaptık. Çalışmamız Gümüşhane halkının, darbe girişimine karşı tepkisini ortaya koymak için kullandığı ortak bir dil olmuştur. Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a göndermek için oluşturduğumuz anı defteri oldukça yoğun ilgi gördü. Buradan duygu ve düşüncelerini defterimize yazan hemşerilerimize teşekkür ediyor, bütün hemşerilerimizi defterimize yazmaya davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

Gümüşhane İl Genel Meclisi toplantıları...
Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin geçtiğimiz Perşembe günü başlayan Aralık ayı toplantıları devam...

Haberi Oku