Siyaset:
Kent Konseyine Teşekkür Ziyareti
banner254
AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Cihan Pektaş, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Adil Bayraktar ve Miktad Uçan, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Fahri Yalçın ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Kocagöz Kent Konseyi’ni ziyaret ettiler.

AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Cihan Pektaş ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; “15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ/PDY terör örgütünün kalkıştığı kanlı darbe girişimine karşı tüm Gümüşhane tek yumruk olarak şahlanmış ve darbeye karşı en şiddetli bir şekilde tepkisini göstermiştir. Bu bağlamda; ilk gün ve ilk saatlerden itibaren darbeye karşı gösterdiği dik duruş ve demokrasi nöbetlerindeki kararlılığı nedeniyle Gümüşhane Kent Konseyi’ne teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir de Milletvekili Cihan Pektaş ve İl Başkanı Av. Celalettin Köse başkanlığındaki AK Parti yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettikten sonra, yaptığı konuşmada; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki büyük Türkiye’yi kimse engelleyemeyecektir. FETÖ/PDY terör örgütü de, diğer terör örgütleri de ve onların destekçileri de Türk milletinden gerekli dersi almışlardır. Gümüşhane Kent Konseyi olarak her daim Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Hükümetimizin yanındayız. Onlardan gelecek küçük bir işaret bizim için çok önemli bir emirdir.” dedi.

Milletvekili Pektaş ve İl Başkanı Av. Celalettin Köse başkanlığındaki heyetin ziyaretinde Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Ahmet Aykutan ve Ali Doğan da hazır bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

Gümüşhane İl Genel Meclisi toplantıları...
Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin geçtiğimiz Perşembe günü başlayan Aralık ayı toplantıları devam...

Haberi Oku