Şiran:
Şiran Fen Lisesi Hafriyatı Alınmaya Başlandı
banner254

Şiran Mili Eğitim Müdürü Bayram Kundak’ın yaptığı açıklama da 2014 yılında ilçemizde eğitim öğretime başlayan,  2017 yılında yeni binasına geçecek olan Şiran Fen Lisesi kampüsünün hafriyat çalışmaları başladı ve en kısa zamanda ilçemiz Fen Lisesi yeni öğretim yuvasına kavuşacağını söyledi.

Öğrenci kontenjanı 16 derslik olan 200 yatılı / pansiyonlu, 50 gündüzlü olmak üzere, toplam 250 öğrenci ile öğretime başlayacak eğitim binası, Pansiyon, spor salonu, oluşan muhammel bedeli 14.246.667.73 tl olan ve 25.285 m2 alana inşa edilip, Şiran Fen Lisesi olarak hizmet verecektir.

Mili Eğitim Müdürü Kundak, Eğitim bizler için olmazsa olmazlarımızdandır. Bende bir eğitimci olarak; Düzgün, Ahlaklı bir toplum  için eğitim ve öğretim seviyemizi sürekli yükseltmek zorundayız. İlçemizde faaliyet gösteren Fen Lisesinin yeni kampüsünü oluşturmak için başlangıç yaptık, inşallah en kısa zamanda Fen Lisesinin yeni binasında Eğitimimize katkı sağlayacak. Fen lisesinin İlçemize kazandırılmasında emeği herkese verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. “dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

Şiran Ülkü Ocağından Türkmenlere Yardım...
Şiran’da Ülkü Ocakları tarafından Türkmenler için ayni yardım kampanyası başlatıldı.

Haberi Oku