Kültür Sanat:
Gümüşhaneli Genç Yazar'ın Araf Rüzgarı Şiir Kitabı Beğeni Topladı.
banner254
 Demet Bölükbaşı’n şiir kitabıyla ilgili açıklamada;

Öncelikle dile getirmek istediğim kitabın ismidir.

‘Araf’ adlı şiir kitabı, arada kalmışlığın benliğimize oynadığı oyunlardandır. Sayısız yaşanan olaylar, bizleri şuursuzluğa sürükleyerek beynimizi uyuşturmaya neden oluyor. Bende olduğu gibi…
Kitap bitiminin ardından karasız kaldığım anlarda buldum kendimi. Saatlerce kitaba vereceğim adını düşündüm. Hayatımda en zor karar verdiğim zaman dilimlerindendi beklide. Sersemlediğim anlarda bir an düşünerek, ‘şu anımı yaşatmalı kitabın adı’ dedim ve o an hangi ruh halindeysem ona karar vererek’ Araf’ da karar kıldım. Ardından bir oh çekerek beni yansıtan en keskin isim olduğuna karar verdim. Eminim ki sizin de iki arada bir dere de kaldığınız zaman dilimlerle dolu hayatınız. Uzun yıllardır yazmama rağmen kaç kez yazdıklarımı olmadı diyerek karaladığımı bir kenara kaldırdığımı biliyorum hatta şuan bile hala aynıyım. Her yeni gün farklı bilgiler öğreniyoruz ve yeni hayat hikâyesi görüyoruz. Görmüş olduğumuz her şey biraz daha ileriye sürüklüyor izleri, her yeni günle yeni ufuklara açılıyoruz birer birer.
Kitabımda bulunan her şiir o anki ruh hali, düşüncesi ile yazılmıştır. Duygu ve sevgiyle yazılan mısralar kondurdum küçük sayfalarıma.
Okuyarak bana hak vereceğinizi düşünüyorum.
Şimdiden okuyan herkese teşekkürler.
Kitap kokmalı o güzel eller.

Okuyucularımdan olumlu tepkiler almak beni mutlu ediyor. www.Kitapyurdu.com  adresinden arama yerine DEMET BÖLÜKBAŞ yazarak indirimli sipariş verebilirsiz., dedi.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/araf-ruzgari/392235.html&filter_name=araf%20r%C3%BCzgar%C4%B1


İLETİŞİM BİLGİLERİ
instagram.com/demetbölükbaş
facebook.com/demetbölükbaş
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane'de Yer Yerinden Oynayacak
Daha önce Gümüşhane de radyo programcılığı yapan son dönemin en popüler yazarlarından Serkan Türk...

Haberi Oku