İş Dünyası:
Gümüşhaneli İş Adamlarından Ankara'da Dev Yatırım
banner254
 Gümüşhaneli İşadamları ve Girişimciler Derneği (GİAD) bünyesinde bir araya gelen tasarruf ve yatırım sahiplerinin 2013 yılında satın aldıkları Eskişehir Yolu Çankaya Üniversitesi bitişindeki 64 dönümlük arazi üzerinde 811 konuttan oluşan projenin temel atma töreni gerçekleşti.


Ankara’daki Gümüşhanelilerin ortak müteşebbisleriyle Eskişehir Yolu Üzerinde bulunan Çankaya Üniversitesi yanına 811 konutluk büyük bir yerleşim yeri inşa edilecek.
GİYAT A.Ş, BATI KOOP, TEMAD ve Cemil Özgür Firmalarının işbirliğiyle gerçekleşecek olan projenin temel atma törenine Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel olmak üzere, AK Parti, MHP, AK Parti, ANAP Ankara İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte çok sayıda Ankara’daki Gümüşhaneli katıldı.

Açılış konuşmasını BATI KOOP Genel Başkanı Halil Kurt yaparken tören devamında projeye üyeleri adına iştirak eden TEMAD Genel Başkanı Ahmet Keser ile GİYAT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rubil Gökdemir ve Kazım Kumpasoğlu yaptıkları konuşmalarla proje hakkında üyelere ve katılımcılara bilgi verdiler.

 

Temel atma töreninin kapanış konuşmasını yapan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, proje bölgesinin Ankara’nın en cazip gelişme alanında olduğunu, mevcutta 550 bin olan ilçe nüfusunun 2030 yılında 1 milyon 400 bine ulaşacağını belirterek, “Arazinin konumu ve yapılan yatırım isabetlidir” dedikten sonra temel atma törenine geçildi.

Haber Kaynağı: Ekrem YILDIZ - ANKARA

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

1 Milyon Memur-Sen Üyesinden TL Desteği!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dövizini bozdur’ çağrısına memurların çatı örgütünden...

Haberi Oku