Gurbet:
Tonbul'dan, İller Bankası Başkan'ı Üstün'e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner254

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Genel Başkan Yardımcısı Cemil Şentürk ile birlikte İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanlığı’na atanan Feramuz Üstün’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Tonbul, Üstün’e yeni görevinin başarı temennisinde bulundu. Üstün’ün, milletvekilliği döneminde de önemli çalışmalara imza attığını söyleyen Tonbul,  “ Hemşehrimizin böyle bir göreve atanması bizleri son derece mutlu etti. Milletvekilliği döneminizde Gümüşhane için olsun, Türkiye için olsun önemli projelere imza attınız. Bu görevi de en iyi şekilde icara edeceğinize inanıyorum. Yeni görevinizin hem Gümüşhane’mize hem de ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

İller Bankası başkanı Üstün ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Memur-Sen ve Enerji Bir-Sen’in sendikal faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirten Üstün, “Kamu görevlileri için çok güzel kazanımlara imza attınız. Son yaptığınız toplu sözleşmeyi de yakından takip ettik. Maddi kazanımların yanı sıra sosyal ve kültürel projelerde de Memur-Sen’i en ön saflarda görüyoruz. Gümüşhaneli olarak sizin başarınızı da gururla paylaşıyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Ali Beyaz, 15 Temmuz Şehiti M.Fazlı Demir'in...
ŞEKAV Başkanı Ali Beyaz, Gümüşhaneli 15 Temmuz Şehidi Muhammet Fazlı Demirin o gece yaşadıklarını...

Haberi Oku