Gurbet:
Helikopterden Açılan Ateşte Yaralanan Hemşerilerimizden Haber 29'a Özel Açıklama
banner254
 Gümüşhane Şiran Mertekli mahallesinden Serdar ve Alkan Aydın kardeşler Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne darbecilerin helikopterden açtığı ateş sonrasında yaralandılar.

 Serdar ve Alkan Aydın kardeşlerin Haber 29'a yaptığı açıklama şöyle;

Ülke ve millet olarak zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde Allah tüm milletimize sabır ihsan eylesin. Hepimize geçmiş olsun. Demokrasimizi savunmak ve yapılacak olan darbeye karşı koymak için sokaklara dökülen tüm milletimizden Allah razı olsun. Bu uğurda şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yine aynı şekilde darbeye karşı çıkmak için canını hiçe sayarak demokrasimizi savunmak için sokaklara dökülüp yararlanan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun Allah şifa versin. Darbeye karşı henüz Cumhurbaşkanımız halkı meydanlara çağırmadan arabamıza atlayıp Cumhurbaşkanımıza ve demokrasimize sahip çıkmak için Ankara Beşevler’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesinin önünde yürüyen tanklara karşı koyarken helikopter ateşi ile yaralandık.

Bir Gümüşhaneli olarak, bu millet ve devlet adına mücadele ederken kanımız aktı. Akan kanımız bu millete ve devlete helal olsun. Gümüşhaneli gurbetçi bir aile olarak her zaman ilimizle ve hemşerilerimizle gurur duyuyoruz. Yaşanan olaylarda bizleri arayan soran, geçmiş olsun diyen tüm hemşerilerimize ayrıca teşekkür ediyoruz. Darbe nöbeti tutan herkesten Allah razı olsun, dedi.

Serdar AYDIN 542 899 15 14

Alkan AYDIN 543 967 29 29

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Ali Beyaz, 15 Temmuz Şehiti M.Fazlı Demir'in...
ŞEKAV Başkanı Ali Beyaz, Gümüşhaneli 15 Temmuz Şehidi Muhammet Fazlı Demirin o gece yaşadıklarını...

Haberi Oku