Gurbet:
Bu İlçe Öyle Bir 'GÜCE' Sahip ki..
banner254

2006-2012 Yılları arası Gümüşhane Şube Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde iken Gümüşhane’mizin eğitimdeki başarısında büyük pay sahiplerinden olan Altan Ekmen, titiz,başarılı ve disiplinli çalışmaları ile Giresun Güce’de beğeni topluyor.

 

Memleketi Gümüşhane’yi sürekli takip eden Altan Ekmen,  Gümüşhane gazete ve internet portallarında kaleme aldığı yazılarla gündeme ışık tutup yorumluyor. Bir memleketin başarılı olmasının eğitim düzeyinin yüksek olması ve değerlerine bağlı bir neslin yetişmesine bağlı bulan Ekmen, Giresun’un şirin ilçesi Güce’de tüm imkanları zorlayarak eğitim adına yapılabileceklerin en iyisini yapıyor. İdealist bir kimlik  Altan Ekmen’i eğitim adına yaptığı çalımaları Gümüşhaneliler’in beğeni ile takip ettiğini belirterek kendisine sağlıklı ve başarılı bir yaşam diliyoruz. Her şey gönlünce olsun Altan Hoca…. Güce ilçesi öyle bir idealist GÜCE sahipki ne kadar kıymetini bilse azdır.. 

 

Altan Ekmen Kimdir ?

 

1964 Yılında Gümüşhane Şiran Babacan Köyü'nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini aynı yerde tamamladıktan sonra 1983 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliğini kazanarak 1987 yılında aynı bölümü bitirdi. İlk olarak 17.12.1990 yılında Mardin ilinin Mazıdağı ilçesinde coğrafya öğretmeni olarak göreve başladı. Aynı lisede bir yıl müdür yardımcılığı da yaptıktan sonra sırası ile Mardin İmam Hatip Lisesi, Kelkit Lisesi, Şiran İşitme Engelliler İlköğretim Okulu´nda çalıştı. Şubat 1997 yılında Şiran Çok Programlı Lisesi´ne müdür yardımcısı olarak atandı. 1998 yılında aynı okula müdür olarak atandı. 2004 yılı Eylül ayına kadar Şiran Fatih Sultan Mehmet Lisesi okul müdürlüğünü aralıksız altı yıl yaptı 30 Aralık 2005 yılında İl Mili Eğitim Müdürlüğü´ndeki Şube Müdürlüğü görevine atandı.Eylül 2012 tarihinde Güce ilçe Milli Eğitim müdürü olarak göreve  başladı.Halen bu görevini sürdürmektedir. Çeşitli yerel gazete ve dergilerde şiir ve makaleleri ile "Gönlümde Yoruldu Zaman" isimli bir kitabı yayımlanan Altan EKMEN , evli ve üç çocuk babasıdır.  

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Ali Beyaz, 15 Temmuz Şehiti M.Fazlı Demir'in...
ŞEKAV Başkanı Ali Beyaz, Gümüşhaneli 15 Temmuz Şehidi Muhammet Fazlı Demirin o gece yaşadıklarını...

Haberi Oku