Güncel:
Sir Ağda

 Epilasyon denildiğinde ilk akla gelen, elbetteki ağda oluyor. Çam sakızı ağdalarının yerini de sir ağda  çeşitleri aldı. Hem tüylerin geri çıkma süresini uzatıyor, hem de oldukça hijyenik bir epilasyon yöntemi.

 

Son yıllarda lazer epilasyon çok sık tercih edilse de, hem fiyatları, hem yanık tehlikesi, hem de bazı yerlerde hijyenik koşullara uyulmuyor olması, halen pek çok kişinin bu epilasyon çeşitine karşı ön yargılı davranmalarına neden olabiliyor.

Toplu Sir Ağda Alışı

Kuaförler ve güzellik salonları için toplu alım için, en uygun fiyatlı ve en kaliteli ürünleri Fonex Kozmetik resmi internet sayfasından sipariş edebilirsiniz. Hatta dilerseniz, tek tek kendiniz için de satın alabilirsiniz. Artık sadece güzellik salonları ve kadın kuaförleri değil, erkek kuaför dükkanları da sir ağda ürünlerine ihtiyaç duyuyorlar, bu yüzden en kaliteli ürünleri alırlar.

 

Epilasyon Ürünleri

Sir ağda ve diğer tüm ürünler için Fonex Kozmetik ürünlerinin satıldığı http://www.fonexkozmetik.com/ internet adresinden satın alabilirsiniz. Diğer bakım ürünlerini de incelemeden, alışverişinizi tamamlamamalısınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Coşkun Tuncer ve Başkan Çimen, Dünya Engelliler...
Memur Sen’in Engelli Çalışanların başta özlük hakları olmak üzere tüm talep ve haklarının gerek...

Haberi Oku