Güncel:
Kot Şort

Son zamanlarda kadınlar hem şıklığı hem de rahatlığı seçmekte. Her çeşit kıyafet arasından kendisine rahat giyebileceği ve rahat hareket edebileceği kıyafetleri seçen kadınlar 2017 yılının modası içerisinde kot şort modelleri arasından her çeşit şort seçebilir.

Genellikle kısa gömlekler veya basic tişörtler altına giydikleri kot şort çeşitleri ile uzun yürüyüşler arkadaş toplantıları yapabilirler. Görüntü açısından çok şık ve aksesuar kaldırabilen kot şort modelleri 2017 yılında çok giyileceğe benziyor.

Kısa Ve Rahat

Diz kapağının epey üzerindeki modelleri ile kot şortlar, tül yakalı gömlekler veya göbeği açık bırakacak kısalıkta penye buluzlerle birlikte giyilebilecek. Kısa görüntüsünden başka rahatlığıyla da önce çıkan kot şort modelleri 2017 yılının vazgeçilmezleri arasına girdi bile.

Deri Aksesuarlar İle Kullanılacak

Kot şortlardaki klasik hava, deri aksesuarların tümü ile kullanılabilecek. Deri kahverengi bileklikler ve deri çizmeler ile kullanılabilecek kot şort modellerini http://shop.ltbjeans.com sitesinden kolayca alabilirsiniz. Kot şort modelleri ile giyilecek olan buluzların yaka kısmı biraz dekolte içermektedir. Bazı buluzlarınsa sırt dekoltesi taşıdı 
Anahtar Kelimeler
Kot Şort

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Coşkun Tuncer ve Başkan Çimen, Dünya Engelliler...
Memur Sen’in Engelli Çalışanların başta özlük hakları olmak üzere tüm talep ve haklarının gerek...

Haberi Oku