Güncel:
iPHONE 6S
banner254
iPhone 6S cihazının retina HD çözünürlüğe sahip ekranının diğer tüm iPhone modelleri ile karşılaştırıldığında daha çok piksel sunduğu da net bir şekilde görülebilir. Son derece şık ve ince çizgilere sahip olan bu cihaz, tasarım açısından her zamanki gibi beklentileri karşılayabilmiş durumda gözükebiliyor.

Akıllı cep telefonlarının en etkileyici olduğu alanlardan bir diğeri de, tartışmasız şekilde kamera teknolojisinden ibarettir. iPhone serisinin diğer modellerinde piyasada yer alan rakibi, akıllı cihazlarıyla bu doğrultuda son dönemlerde bir hayli geriye düşmüştü. iPhone 6S cihazının 8 MP değerindeki kamerasıyla 1080p video çekme özelliğiyle piyasadaki kamera hususunda önceki iddialı zamanlara dönülmesi beklenmektedir.

Özellikle pek çok profesyonel fotoğraf makinesinde görülen saniyede 30 ve 60 kare hızında video yakalayabilme özelliği de mevcut haldedir. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/6-16gb-p203987707/ web adresine giriş yaparak sizler de bu cihaz hakkında gerekli olan tüm bilgileri kolayca öğrenebilirsiniz. Cihaz modelinin içerdiği özellikleri ve teknik detayları da diğer modellerle kıyaslayıp başarılı bir sonuç elde etmeniz mümkündür. Sizler de bilio.com adresine giriş yaparak söz konusu olan bu cihazla ve diğer tüm cihazlarla alakalı ayrıntılı bilgileri elde edebilirsiniz. Bu sayede tercih yapma konusunda biraz daha rahat bir nefes alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

Coşkun Tuncer ve Başkan Çimen, Dünya Engelliler...
Memur Sen’in Engelli Çalışanların başta özlük hakları olmak üzere tüm talep ve haklarının gerek...

Haberi Oku