Güncel:
Çizme Özellikleri

 Sonbahar ve kış aylarına özel olarak tasarlanan deri çizmeler, birçok bayanın tercih ettiği modellerdendir. Çizme, özellik itibari ile deri olması, ayakların nefes almasını sağlıyor. Bunun yanı sıra, deri kolay yanmayan bir malzeme olması sebebiyle, ayakkabılarda sıklıkla kullanılan malzemeler arasında yer alıyor.

Deri Çizme Modelleri

 Siyah renkte ve süet deriden imal edilmiş modellerinin topuk kısmı düzdür. İç sayası kaliteli malzemeden üretilir ve ayakları rahatsız etmez. Siyah süet çizme diz kapaklarına kadar uzanan boyu ile pantolon ya da etek altına giyilebilir. Yan tarafında püskül detayı vardır.

Vegan analin deri türünden imal edilen düz ve sade modeller de, birçok bayan tarafından tercih edilen modeller arasında yer alır. Genel olarak, etek altına giymek için uygundur. Siyah renkte olanları, daha çok tercih edilir.

Vegan analin deri türünden imal edilen bir başka model ise boyun kısmından katlamalı olarak tasarlanıyor. Bu modellerde de siyah renk etkin renkler arasında yer alıyor. Kot pantolon altına giymek için uygun modeller arasında yer alır. http://www.incideri.com/kadin-cizme-modelleri

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Coşkun Tuncer ve Başkan Çimen, Dünya Engelliler...
Memur Sen’in Engelli Çalışanların başta özlük hakları olmak üzere tüm talep ve haklarının gerek...

Haberi Oku