Güncel:
Bluz Modellerinde Yeni Trendler

 Gün geçmiyor ki tasarımcılar gardıroplarıız için yepyeni modeller geliştirmesin... Bu defa birbirinden şık tasarımlarla yeniden sevmemizi ve daha sık kulanmamızı sağladıkları bluz modellerinde değişim rüzgarları esiyor. Bundan kısa bir süre öncesinde bluzlarda genellikle mini düğmeler, sade kumaşlar kullanılırdı. Şimdi ise sade kumaşlar yerini desenlere, mini düğmeler de yerini metal aparatlara bıraktı!

En Yeni Bluz Modelleri 2016

Peki bu sene hangi tasarımları tercih etmek gerekiyor? Özellikle bahar ve yaz ayları için özel olarak tasarlanmış olan bluz modellerinde eğlenceli desenler karşınıza çıkacak. Büyük bir geometrik desen ya da karışık desenler silsilesi bluzlarda bol miktarda kullanılıyor. Fermuarlar da modeller üzerinde daha fazla yer bulmaya başladı.

Ortaya son derece şık tasarımların çıktığını da bilmenizde fayda var. Hem günlük hayatınızda kullanabileceğiniz hem de iş yaşantınızda tercih edebileceğiniz bu modelleri incelemekten çekinmeyin. Günlerdir kıyafetinizi tamamlaması için aradığınız o özel tasarım işte bu yeni modeller arasında gizli olabilir. Hemen https://www.sateen.com/bluz-modelleri adresine tıklayarak çeşitleri incelemeye başlayabilirsiniz. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Coşkun Tuncer ve Başkan Çimen, Dünya Engelliler...
Memur Sen’in Engelli Çalışanların başta özlük hakları olmak üzere tüm talep ve haklarının gerek...

Haberi Oku