Gümüşhane:
'Yatırımlar devam ediyor'
banner254
Bu kapsamda kurum olarak 2016 yılı içerisinde hizmetlere yoğun bir şekilde devam ettiklerini kaydeden Aslan, “Torul Gençlik Merkezi İhalesi 13 Haziran 2016 tarihinde yapılmış ve yüklenici firma ile 30 Haziran 2016 tarihinde sözleşme imzalanarak işe başlanmıştır. İlgili tesisin 2017 Kasım ayı içerisinde hizmete sunulması planlanmaktadır” dedi.

Kelkit kapalı tribün başladı

Kelkit İlçe stadına bin kişilik kapalı betonarme tribünü ihalesi 28 Haziran 2016 tarihinde yapıldığını hatırlatan Aslan, “Yüklenici firma ile 18 Temmuz 2016 tarihinde sözleşme imzalanarak işe başlanmıştır. Yüklenici firma tarafından çalışmalar devam etmekte olup 2017 Ekim ayı içerisinde faaliyete geçmesi hedeflenmektedir. Ayrıca, Kelkit İlçemize yapılması düşünülen Gençlik Merkezi yapım işi proje ve maliyet çalışmaları Spor Genel Müdürlüğü teknik elemanlarınca hazırlanmaktadır ve yine Gümüşhane Merkez Spor salonu yapım işi jeolojik etüt çalışmalarına başlanmış olup her iki projenin de 2016 yılı içerisinde ihale edilmesi düşünülmektedir” diye konuştu.

Kürtün sentetik çim saha ihalesi yapıldı

Kürtün İlçesi’nde sentetik çim yüzeyli futbol sahası, soyunma odası ve 500 kişilik tribün ihalesi 15 Ağustos 2016 tarihinde yapıldığını ifade eden Aslan, ilgili firma ile kısa sürede sözleşme imzalanarak, yer teslimi yapılıp işe başlanacağını söyledi.

Aslan sözlerini Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Genel Müdürlüğü, Vali Okay Memiş, ve Milletvekilleri Osman Akgül ve Cihan Pektaş’a yatırımlara yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederek tamamladı.

Kaynak: gumushaneajansi.com

Anahtar Kelimeler
Israfil Aslan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

Gümüşhane Belediyesi Gençlerbirliği, deplasmanda...
Türkiye Bayanlar Voleybol 1.lig'de mücadele veren temsilcimiz Gümüşhane Belediyesi Gençlerbirliği,...

Haberi Oku