Gümüşhane:
Vali ve Özel Harekat yemekte buluştu
banner254
Yemekte yaptığı konuşmada, terörle mücadelede Özel Harekât Polislerinden beklentilerinin yüksek olduğunu kaydeden Vali Memiş, Gümüşhane Valisi olarak kendilerinden ilk isteğinin, şahsi güvenliklerini ihmal etmemeleri ve bunu azami derecede önemsemeleri olduğunu belirtti.
Mutlaka her an tetikte olmak gerektiğinin altını çizen Vali Memiş, hiçbir zaman jandarma veya polis bölgesi ayrımı yapmaksızın sonuna kadar işbirliği içerisinde çalışılacağını ifade ederek, “Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Sizler de bizlere inanın ve güvenin. Her açıdan yanınızda ve arkanızda olacağız.” dedi.

Asker ve polis tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de şifalar dileyerek sözlerine devam eden Vali Memiş, Polis Özel Harekât timlerinin terörle mücadelede son derece başarılı olduğunu söyleyerek, disiplinden asla taviz verilmemesi gerektiğini kaydetti.

Yemeğe Vali Okay Memiş'in yanı sıra Jandarma Komutan Vekili Yarbay Dr. Semih Bulut, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, İl Emniyet Müdürü Orhan Kar, Polis Başmüfettişi Orhan Askar, Polis Başmüfettişi Nurettin Öztürk ve Sulh Ceza Hâkimi Bekir Özer katıldı.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

Gümüşhaneli Öğrencilerinde Elleri Mürekkep...

Haberi Oku