Gümüşhane:
Vali Memiş'den, Salyazı Hava Alanı Müjdesi
banner254
 Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Köse ilçesine bağlı Salyazı köyünde 1994 yılında temeli atılan Salyazı (Köse) Havaalanının yatırım programına alındığının müjdesini verdi.

Şiran’da düzenlenen toplantının son bölümünde yaptığı değerlendirmede Salyazı Havaalanıyla ilgili yatırım programına alındığına dair müjdenin kendilerine verildiğini kaydeden Vali Memiş, “Son yapılan toplantılarda Salyazı Havalimanının yatırım programına alındığı müjdesi verildi. Bu bölgeyi önemli şekilde etkileyecek bir hadisedir. Duyduğumuzda “acaba” dediğimiz, bizlere büyük moral veren işlerden birisi” dedi.

Samimiyetle ve büyük bir özveriyle sürekli halkın arasında olduklarını, sorunları bizzat yerinde görerek halletmeye büyük gayret sarf ettiklerini dile getiren Vali Memiş, “Cumhuriyet döneminde görülmedik şekilde kamu hizmetlerinden faydalanan bir Gümüşhane var. Gümüşhane’nin geleceği var” diye konuştu.

Gümüşhane ve etrafındaki bölgenin Türkiye’yi yöneten insanlarla bezeli olduğunu ifade eden Vali Memiş, şunları söyledi: “Bölgemize ilişkin çok önemli değerler var. Başbakanımız, Milli Savunma Bakanımız, Başbakan Yardımcımız, Maliye Bakanımız bölgemizden. Bölgemizden Türkiye’yi yöneten insanlarla bezenmiş bir bölge. Bunu biz daha fazla hizmete çevireceğiz.”
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane Belediyesi, hayvan bakımına çözüm...
Gümüşhane’de uzun zamandır gündemde olan Şehir Merkezi’nde hayvan bakımı konusuna Gümüşhane Belediyesi...

Haberi Oku