Gümüşhane:
Ünlü Şeflerden Zigana Çıkartması
banner254
NTV’de yayınlanacak, Avrupa Birliği destekli yeni program çekimleri için Limni Gölü Tabiat Parkı’na gelen ünlü şefler eşsiz orman içerisinde Limni Gölü’ne hayran kaldılar.

“Avrupa’dan Anadolu’ya” programı için Zigana Dağı Limni Gölü Tabiat Parkına gelen renkli simalar, burada yaptıkları çekim şovları ve sıcakkanlı hareketleriyle herkesin gönlünün kazandı. Limni Gölü çalışanları ve ziyaretçileri ile selfie çektiren yemek dünyasının tanınmış isimleri rahat ve samimi görüntüleri ile dikkat çekti.

İşletme Sahibi Murat Eroğlu, ünlü isimleri Zigana Dağı’nda görmekten son derece memnun olduklarını belirterek, Wilco ve Danilo’nun sıcakkanlılığının aksine teknik ekibin bürokrasi nedeniyle şikâyetleri olduğunu kaydederek, bu şikâyetlerin gerçek sebebinin, Gümüşhane’ye bağlı Limni Gölü Tabiat Parkı için Trabzon bürokrasisinin muhatap alınması olduğunu söyledi.

Gezginliğinin yanı sıra; belgesel, fotoğraf ve özellikle yemek yapma konusunda profesyonel geçmişi olan Wilco Van Herpen, dünya çapında izlenme paydasına sahip, çeşitli ülkelerde yayın yapan televizyon kuruluşlarındaki 3 farklı formattaki programları ile tanınıyor.

Kaynak: gumuskoza.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane Kültür Merkezinde ‘Çakırcalı...
Gümüşhane Kültür Merkezinde sahnelenen ‘Çakırcalı Efe’ gösterisi izleyiciler tarafından büyük...

Haberi Oku