Gümüşhane:
Turkuaz Koleji'nden büyük başarı
banner254
Turkuaz Koleji okul müdürü Mehrali Soydaş eğitim alanında kısa sürede yaptıklarıyla eğitimde fark yaratmaya başladıklarının altını çizerek öğrencilerin dershaneye gitmeden, okulda almış oldukları öğretimle bu başarıyı yakaladıklarını belirtti.

Mehrali Soydaş, 8.sınıfta okuyan 15 öğrenciden 2 tanesi Trabzon Fen Lisesi'ne , 1 tanesi Trabzon Akçaabat Fen Lisesine, 3 tanesi Gümüşhane Fen Lisesine , 7 tanesi ilimiz ve farklı illerdeki Anadolu Liselerine, 1 tanesi Gümüşhane Sağlık Meslek Lisesi'ne ve 1 tanesi de Trabzon ÇPL’yi kazanarak ilk yıllarında büyük başarı elde ettiklerini ifade etti.

Soydaş, bir yıl boyunca tüm enerjilerini sınava aktararak TEOG da başarı gösteren öğrencilerine ,ailelerine, öğretmenlerine ,yardımcı personele ve öğrencilerin bugüne gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

LYS’de 17 Öğrencilerinin sınava girdiğini ve bunların tercih yapmaları halinde üniversite kazanacak potansiyelde olduğunu belirten Soydaş, "tercih yapan bütün öğrencilerin yüzde yüz başarı sağlayarak Türkiye’nin en gözde üniversitelerinin en gözde fakültelerine yerleşti, onları ve ailelerini kutluyorum. Gümüşhane’ye çok güzel bir okul yaparak bu imkânları bizlere sağlayan GÜSEV'e de teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Dolar Bozduranlara, Gümüşhane-Trabzon gidiş-dönüş...
Gümüşvadi Kooperatifi 500 dolar bozduran kişilere ücretsiz Trabzon seyaheti imkanı sağlıyor...

Haberi Oku