Gümüşhane:
Şeymanur Koca Yeniden Türkiye Rekorunu Kırdı
banner254
 Genç bayanlar havalı tüfek disiplininde milli sporcumuz Şeymanur KOCA 414.6 Puanla Türkiye Şampiyonu oldu. Kendine ait olan 413 puanlık önceki müsabaka rekorunu kırarak yeniden Türkiye rekorunun da sahibi olmuştur. 

 

Büyük erkekler havalı tüfek disiplininde milli sporcumuz Mehmet  ABİŞ 614,7 Puanla finale ikinci sıradan girmiş final müsabakası sonunda yerini koruyarak müsabakayı ikinci olarak  tamamlamıştır. 

Yıldız erkekler havalı tüfek disiplininde Sporcumuz  Furkan ABİŞ 401.1 puan atarak madalya yarışındaki yeri  koruyarak  yeniden Türkiye şampiyonu olmuştur.

 

11-14 Ağustos 2016 Tarihleri arasında mersin ilinde yapılacak olan Mehmet Bülent Torpil Havalı Ve Ateşli Silahlar Millitakım Seçme Yarışmalarına Şampiyon sporcularımızın yanı sıra diğer müsabık sporcularımızla da katılarak 16-23 Eylül 2016 tarihleri arasında Azerbaycan’ın Gabala kentinde yapılacak olan gençler dünya kupasına katılacak milli takım içerisinde yer almak için mücadele edeceğiz.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz sayın İsrafil ASLAN kulübümüzde Havalı tüfek disiplininde yetişmiş ve yetişmekte olan milli sporcuların yanı sıra yapılan tüm müsabakalarda madalya ve kupayla dönen sporcularımızın sayısı her geçen gün artmaktadır dedi bu müsabakalardan da madalyalarla ve kupalar la  Dönen Antrenörümüz Coşkun ABİŞ’İ VE Sporcularımızı  başarılarından dolayı kutluyorum başarılarının devamını diliyorum dedi


Yapmış olduğumuz çalışmalarda bizlere desteklerini Esirgemeyen Sayın Valimiz Okay MEMİŞ’e  ve  Gümüşhane Belediye başkanımız ve aynı zamanda  atıcılık ve avcılık il temsilcimiz sayın Ercan ÇİMEN’e ve önceki müsabakalarda olduğu gibi bu müsabakada maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen sayın Osman AKGÜL’e teşekkür ediyoruz.   

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane Belediyesi, hayvan bakımına çözüm...
Gümüşhane’de uzun zamandır gündemde olan Şehir Merkezi’nde hayvan bakımı konusuna Gümüşhane Belediyesi...

Haberi Oku