Gümüşhane:
Modern pazaryerine ankraj uygulanıyor
banner254

Beraberinde Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte fore kazık çalışmaları kapsamında yapılan ankraj çalışmalarını inceleyen Başkan Çimen, çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürü Serkan Öztürk'ten bilgi aldı.

Başkan Çimen, modern pazaryeri projesine adım adım yaklaştıklarını ifade ederek, "Şehrimize kazandıracağımız modern pazaryeri projemizin önündeki engelleri tek tek kaldırıyoruz. Projemize başlamadan önce bölgeyi güvenli hale getirmek için başlattığımız fore kazık çalışmalarımız çerçevesinde ankraj diye tabir edilen yani kaya delme işlemi yürütüyoruz. Bu çalışmamız ile birlikte yine dere ıslahı çalışmamızı yürütüyoruz. İnşallah bu çalışmalarımız kısa sürede tamamlanacak ve projemizin temelini atacağız" dedi.

Ankraj çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Çimen, "Bölgeyi güvenli hale getirme çalışmalarımız kapsamında buraya 40 fore kazık çaktık. Şimdi de bu çalışmalar çerçevesinde ankraj sistemi uygulanacak. Şimdi buraya 240 küçük kazık ve 180 ankraj çakılacak. Bu sistem sayesinde bölgeyi Allah'ın izni ile güvenli hale getiriyoruz. Modern pazaryeri projemizin de kısa süre sonra temelini inşallah atacağız" diye konuştu. 

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane'de Soğuk Kapıya Dayandı!
Salı gününden itibaren Gümüşhane genelinde yoğun kar yağışı bekleniyor

Haberi Oku