Gümüşhane:
Kelkit ve Şiran'a Doğalgaz müjdesi verildi
banner254
 Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, konu ile ilgili Olay Gazetesine yaptığı açıklamada, Kelkit ilçesine doğalgaz verilmesi ile ilgili ihalenin 17 Kasım tarihinde yapıldığını belirterek, “Başta Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat Albayrak’a, bizlerden her türlü katkı ve yardımı esirgemeyen hemşerimiz Milli Savunma Bakanımız Fikri Işık’a, önceki ve şimdiki tüm milletvekillerimize, destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HER ZAMAN TEMİZ ÇEVRE

Kelkit ilçesinin her türlü hizmeti hak ettiğini vurgulayan Yılmaz, “Biz ilçemizi modern ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek istiyoruz. Her zaman temiz çevre, temiz Kelkit parolası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlmemize doğalgazın gelmesi ile birlikte hava kirliliği yaşanmayacak ve hijyenik bir kent olacaktır. Bu ilçemize olan ilgiyi daha da artıracaktır. Bu nedenle çok mutluyuz” açıklamasında bulundu.

EN BÜYÜK İDEALİMİZDİ

Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak ise, Şiran ilçesinin doğalgaza kavuşması için büyük çaba harcadıkları bu nedenle 10 bine yakın abone imzası topladıklarını hatırlatarak, “EPDK’dan yapılan açıklamadan büyük bir mutluluk duyduk. Emeği geçen herkese ilçemiz adına teşekkür ediyorum. Her şeyden önce daha temiz bir Şiran, hava kirliliği olmayan bir Şiran olacağımız için bizlerin çalışma azmini daha da artıracaktır. Başta hemşerimiz Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Enerji Bakanı berat Albayrak olmak üzere tüm milletvekillerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İbrahim Özdemir-Figen Tok 
Haber Kaynağı: Olay Gazetesi
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi...
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından daha önce 4 Aralıkta sona ereceği duyurulan Kırsal...

Haberi Oku