Gümüşhane:
İstanbul GÜDEF'ten çok önemli toplantı
banner254

 İSTANBUL GÜDEF’TEN ÇOK ÖNEMLİ TOPLANTI

“İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu” tarafından 19 Kasım 2016 Cumartesi günü İstanbul’da Gümüşhane için çok önemli bir toplantı düzenlenecek.

GÜDEF Genel Başkanı Tahsin Söğüt, toplantı ile ilgili olarak  şu açıklamayı yaptı:

“GÜDEF’in bir misyonu olarak hem ülkemizin, hem de ilimiz Gümüşhane’nin gündemini değerlendirmek üzere Gümüşhaneli Bürokrat,siyaset ve siviltoplum kurluşları İstanbul’da düzenleyeceğimiz toplantıya davet ettik.

19 Kasım 2016 Cumartesi günü yapacağımız toplantının Gümüşhane ayağında Sayın Valimiz, Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Belediye Başkanımız, ilçelerimizin Sayın kaymakamları ve Belediye başkanları ı olacak.

Ankara ayağından ise, Sayın Bakanımızı ve Sayın Eski Bakanlarımızı davet ettik. Yine bürokratlarımızı davet ettik.  Hem Ankara, hem de İstanbul’da iş adamlarımız da toplantımız davetlidir.

Bu toplantımızda; 15 Temmuz darbe girişimi başta olmak üzere, ülkemizi ve ilimizi ilgilendiren konular ele alınacak. Gümüşhane ile ilgili olarak yeni Teşvik çalışmaları da önemli konu başlıklardan biridir. Yani özetlersek; ülkemiz ve Gümüşhane adına çok güzel ve kapsamlı bir toplantı olacak.” 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane Belediyesi, hayvan bakımına çözüm...
Gümüşhane’de uzun zamandır gündemde olan Şehir Merkezi’nde hayvan bakımı konusuna Gümüşhane Belediyesi...

Haberi Oku