Gümüşhane:
Gümüşhanelilerden Valiye Hayırlı Olsun Ziyareti
banner254

 GÜMÜŞHANELİLERDEN ESKİŞEHİR VALİSİNE

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri son valiler kararnamesi ile Eskişehire Vali olarak atanan Azmi Çelik’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Yapılan ziyarete Dernek Başkanı Uğur Yücel, Başkan Yardımcıları; Yadigâr Düzgün, Ali Özçelik, Hüseyin Turhan, Osman Nebioğlu ve İrfan Ataman katıldı.

Dernek üyeleri adına Vali Çelik’e yeni görev yerinde başarı dileklerinde bulunan Dernek Başkanı Uğur Yücel yapılan faaliyetler hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Gümüşhanelileri makamında görmekten son derece mutlu olduğunu belirterek sözlerini başlayan Eskişehir Valisi Azmi Çelik sivil toplum kuruluşlarının kentlerde çok önemli görevler üstlendiğini belirterek Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği, halkımızın sosyal ve kültürel yaşamına katkı sağlamaya dönük faaliyetleri yakından takip edeceğini ve destek olacağını sözlerine ekledi.

Dernek kuruluşundan itibaren yapılan faaliyetleri içeren yerel gazete arşivlerinden bilgiler sunan Dernek Başkan Yard.Hüseyin Turhan faaliyetlerin ana omurgasında iki kentin ortak özelliği olan Porsuk ile Harşit kardeşliğine önem verdiklerini belirterek bundan sonraki faaliyetlerde Vali Çelik’ten destek istedi.

Ziyarette sayın Valiye Gümüşhaneden getirilen yöresel ürünlerden Pestil ve Köme ikram edilerek sıcak ortamda gerçekleşen bu ziyaret,birlikte resim çekilmeyle sona erdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Dolar Bozduranlara, Gümüşhane-Trabzon gidiş-dönüş...
Gümüşvadi Kooperatifi 500 dolar bozduran kişilere ücretsiz Trabzon seyaheti imkanı sağlıyor...

Haberi Oku