Gümüşhane:
Gümüşhane Kent Konseyi'ne Uluslararası Ödül
banner254
Özel Aydın Üniversitesi’nin Florya’daki ana kampüsünde yapılan kongrede Dünya ve Türkiye Kent Konseyleri arasında “Kent Konseyleri En İyi Uygulamalar” yarışmasının sonuçları da açıklandı.
“Kent Problemleri ve Çözümleri” kategorisinde Gümüşhane Kent Konseyi UCLG MEWA – (Uluslararası Yerel Yönetimler Birliği Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı) ödülüne layık görüldü.
Gümüşhane Kent Konseyi’nin ödülü, kongrenin açılış oturumunda Aydın Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Prof. Dr. Yadigar İzmirli tarafından Gümüşhane Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir’e takdim edildi.
 
GÜMÜŞHANE KENT KONSEYİ STANT AÇTI
14-15 Nisan 2016 tarihlerinde Özel Aydın Üniversitesi tarafından düzenlenen “Uluslararası Kent Konseyleri ve Kentler Kongresi” kapsamında Gümüşhane Kent Konseyi tarafından üniversite kampüsü bahçesinde bir de stant açıldı.
Gümüşhane Kent Konseyi çalışmalarının tanıtıldığı standa katılımcılar büyük ilgi gösterdi.
 
BAŞKAN HASAN PİR’İN SUNUSU
 
Kongrenin ikinci günü Gümüşhane Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir tarafından, Gümüşhane Kent Konseyi çalışmalarını anlatan bir sunum yapıldı.
İstanbul Aydın Üniversitesindeki “Uluslararası Kent Konseyleri ve Kentler Kongresi” etkinliklerine Gümüşhane  Kent Konseyi’nden Başkan Hasan Pir, Başkan Vekili ve Genel Sekreter Ömer Salantur, Kent Konseyi Memuru Halil Aydın katıldı. 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane'de Soğuk Kapıya Dayandı!
Salı gününden itibaren Gümüşhane genelinde yoğun kar yağışı bekleniyor

Haberi Oku