Gümüşhane:
Gümüşhane Belediyesi 'nden Kadir Gecesi Mesajı
banner254

Kadir Gecesi Kuran-ı Kerim 'in yeryüzüne indirildiği gün olarak kabul edilmesinden dolayı kutsal bir öneme sahiptir.Maneviyat dolu bu geceyi yarın idrak edeceğiz.Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen Kadir Gecesi vasıtasıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Çimen, evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü, Kadir Gecesine ulaşmış olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, "Bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi, Yüce Kitabımız Kur´an-ı Kerimin indirilmeye başlandığı gecedir. Hiç şüphesiz bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için büyük bir fırsattır. Bizleri böylesine şerefli ve mukaddes Kadir Gecesi'ne ulaştıran Rabbimize sonsuz şükürler olsun" dedi.

Kadir Gecesi'nin yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını dilediğini belirten Başkan Çimen, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Milletimizin bu mübarek gecenin feyiz ve bereketinden manen en iyi biçimde yararlanacağına inanıyorum. Bu gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Kadir Gecesi'nin milletimize, İslam alemine, insanlığa, huzur, sağlık ve barış getirmesini diliyorum." 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane Belediyesi, hayvan bakımına çözüm...
Gümüşhane’de uzun zamandır gündemde olan Şehir Merkezi’nde hayvan bakımı konusuna Gümüşhane Belediyesi...

Haberi Oku