Gümüşhane:
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Gümüşhaneli Hemşerilerime Vefa Borçluyum
banner254
Cumhurbaşkanı Erdoğan’la kısa bir görüşme yapan  Başkan Akçay, ‘’ Sevgili Cumhurbaşkanım , Milletin İradesi ile seçilmiş olan Cumhurbaşkanımıza yani sizlere ve demokrasimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Daima yanınızda olacak ve bizlere göstermiş olduğunuz yolda birlikte yürümek için her daim hazır bulunacağız. Ülkemiz ve demokrasimiz için millet iradesi için millet iradesinin gücü ile ülkesi için hayatı pahasına çalışmaktan korkmayan  ve her türlü fedakarlıktan çekinmeyen sizlere destek vermek için gerekirse  ülkemiz bu vatan hainlerinden temizlenene kadar her gece nöbet tutmaya hazırız. Tüm Gümüşhane iş dünyası ve Gümüşhaneliler  olarak bunları size açıkça belirtmek isterim’’ ifadelerini kullandı.


Görüşemeden duyduğu memnuniyeti ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ise 15 Temmuz gecesi hiç gözünü kırpmayarak vatanı ve millet iradesi için kendini  tankların önüne atarak darbecilere geçit vermeyen ve meydanlara dökülerek ilk andan itibaren milletin iradesi,ne ve demokrasimize sahip çıkan başta sizler olmak üzere  tüm Gümüşhaneli kardeşlerime canı gönülden vefa borçlu olduğunu belirtti.


Kahraman Gümüşhanelileri bu ülkenin asla unutmayacağını belirten Erdoğan,  siz değerli hemşerilerimin bu vakur duruşu karşısında hiçbir bölücü  gücün hain planlarında başarılı olamayacağını  vurguladı.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Gümüşhane'de Soğuk Kapıya Dayandı!
Salı gününden itibaren Gümüşhane genelinde yoğun kar yağışı bekleniyor

Haberi Oku