Eğitim:
Seydi Doğan'dan öğrencilere: '15 Temmuz'u unutmayın'
banner254

 İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Olgun, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Adem Doğan ile birlikte 2016-2017 eğitim-öğretim yılında il merkezinde bulunan ve hizmete açılacak olan Şehit Murat Yıldız İlkokulu, Yıldız Eskicioğlu Anaokulu ve Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek 2016-2017 eğitim öğretim yılı çalışmaları ile ilgili okul müdürlerinden bilgi aldı.

Öğretmen ve Öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, yeni Türkiye'nin aydınlık geleceği olan öğrencilere 15 Temmuz Demokrasi Zaferini ve Şehitlerimizi asla unutmamaları gerektiğini ifade etti.

Ziyaretlerde okul yöneticileri ve öğretmenlerle sohbet ederek okulla ilgili eksik ve yapılması gereken konularla ilgili notları alan Müdür Doğan, “Yeni eğitim-öğretim yılımız sorunsuz bir şekilde başladı. İlimiz ve ilçemizdeki tüm okulları ziyaret ederek okulların son durumu ile ilgili okul yöneticilerinden bilgi alıyorum. Ziyaretlerim devam edecek ve ziyaretlerde okulun eksik ve taleplerini değerlendiriyoruz. Başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyorum.” Dedi.Öte Yandan Yeni Mahalle’de açılacak olan Şehit Murat Yıldız İlkokulu ve Yıldız Eskicioğlu Anaokulu için açılış programı 05 Ekim 2016 Çarşamba günü saat 10:00’da gerçekleşecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Bulgaristan'da
Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi, müdürü hemşerimiz Remzi İlhan , 3 öğretmen ve 6 öğrencisi ile Erasmus+...

Haberi Oku