Eğitim:
Güngören Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi Projelerini Sergiliyor
banner254

 5-12. sınıfta okumakta olan öğrencilerin öğretim programı çerçevesinde ve kendi ilgi alanları doğrultusunda belirledikleri konular üzerine araştırma yaparak, araştırmalarının sonuçlarını sergileyebilecekleri, öğrenciler ve izleyiciler için eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam oluşturmayı amaçlayan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları kapsamında düzenlenecek sergide öğrencilerin Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Tarih, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Resim gibi alanlarda ürettikleri 30 projeye yer verilecek.

            Proje koordinatörü Fizik Öğretmeni Mehmet ARDUÇ; “Öğrencilere bilimsel proje yapma ve paylaşma konuşunda yeni ortam ve olanakların sağlanması adına bu etkinliğin çok önemli olduğunu başta TÜBİTAK olmak üzere bizleri destekleyen okul idaresine, öğrencilere rehberlik eden tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

            21-22 Nisan tarihlerinde ziyarete açık olacak serginin açılışı 21 Nisan Perşembe günü saat 09:00’da TÜBİTAK yetkilileri, ilçe kaymakamı, kurum müdürleri ve davetlilerin katılımı ile yapılacaktır.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

MEB, Task AB projesinin tanıtımını yaptı!
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Erasmus+ programı kapsamında hazırlanan, İtalya Ulusal Ajansı...

Haberi Oku