Eğitim:
Gümüşhane Engelli Komisyonu İl Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti
banner254

 Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonu Başkanı Coşkun Tuncer beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Varan, Mehmet Yücel ERGİN ve Ümit Devran ile birlikte Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN’ı makamında ziyaret ettiler.

Oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde geçen sohbette engellilerin sorunları ve atılması gereken adımların yanı sıra ilimizde açılan ve açılacak olan okullarla ilgili de görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyarette Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonu Başkanı Coşkun Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Doğan’a komisyonun görevleri, amacı ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan da bugüne kadar engellilerin yanında olduklarını ve bugünden sonra da aynı kararlılıkla olacaklarını belirterek desteğini ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan ayrıca engellilerle ilgili hayata geçirecekleri yeni projeler hakkında da Başkan Tuncer ve ekibine açıklamalarda bulundu.
Ziyaretten fevkaladesiyle memnun kaldıklarını İl Milli Eğitim Müdürü Doğan’a ileten Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerini ifade ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

MEB, Task AB projesinin tanıtımını yaptı!
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Erasmus+ programı kapsamında hazırlanan, İtalya Ulusal Ajansı...

Haberi Oku