Eğitim:
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Cuma Günü Sona Eriyor
banner254
17 Haziran Cuma günü 20 bin 335 öğrenci ve Bin 464 öğretmen Cuma günü çalacak olan son zil ile 3 ay sürecek yaz tatiline girecekler.

Gümüşhane il genelinde İlkokul ve Ortaokullarda 13 bin 81, Ortaöğretim okullarında 6 bin 493, Bağımsız Anaokullarında 719, Özel Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi 43 olmak üzere toplamda 20 bin 335 öğrenci 17 Haziran Cuma günü karne alacak.

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan; “2015-2016 eğitim öğretim yılında yoğun ve zorlu bir süreci geride bırakarak Bağımsız Anaokulu, İlkokul, ortaokul ve ortaöğretim bünyesinde eğitim öğretim gören 20 bin 335 öğrencimizin eğitim öğretim yılı sona erdi. Yıl boyunca akıtılan terin, sabrın, gözyaşının ve emeğin semerelerini tabiri caizse hasat mevsimi misali meyvelerini alacağız. Ortaya çıkan bu ürünün gelişmesinde emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyorum. Karnedeki düşük notlar sadece öğrencinin değil ebeveyn olarak sizlerin ve bizlerin de notlarıdır aynı zamanda. Çocuklarımızın notları düşük diye cezalandırma yolu yerine onlarla empati kurarak olumlu yaklaşım göstermeniz gerekiyor. Her şartta bu gençler bizim geleceğimizdir. 
  Bu karne dönemi ile başlayacak olan uzun tatil döneminde öğrencilerimizin dinlenmeleri yanında bol bol kitap okumalarını, spor yapmalarını ve bir plan dâhilinde hareket etmelerini öneriyorum.” dedi.    

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

MEB, Task AB projesinin tanıtımını yaptı!
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Erasmus+ programı kapsamında hazırlanan, İtalya Ulusal Ajansı...

Haberi Oku