Dernek:
Tahsin Söğüt: 'Hükümetimizin ve Devletimizin yanındayız'
banner254
Açıklama şu şekilde:

Halkımızın iradesini yok sayan kendi halkına silah doğrutabilen ve ülkemize varlığına kasteden parelel yapı ve benzeri bütün yapılanmaların karşısında olan İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu olarak milletimizin oyları ile seçilen Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Başkomutanı ile demokratik seçimlerle yönetime gelen hükümetimizin ve devletinizin yanındayız.

"Üyelerimizi meydana davet ettik"

Darbe girişimi saatlerinde İstanbul'da bulunan 141 il, ilçe, köy dernek üyelerimize İstanbul'da sivil toplum kuruluşu olarak ilk mesajı çekerek üyelerimizi darbeye karşı meydana davet ettik.

Halkımızın demokrasimizi kesintiye uğratmaya yönelik bu hain saldıraya tek vucut halinde büyük bir olgunlukla  karşı çıkması  ve bu girişimin başarısız olması bütün dünyaya örnek olacak ve tarihimize  "Demokrasi Bayramı" olarak geçecektir. Ülkemizi vatanımızı korumak, millet iradesini sahip çıkma uğruna meydanlara inen halkımız bu girişimin başarısızlıkla sonuçlanması en büyük pay sahibidir. Ülke genelinde şehit olan Gümüşhaneli hemşerilerimize ve tüm şehitlerimize Allah'tan  rahmet dileriz yaralı olan kardeşlerimize Rabbimizden acil şifalar dileriz, dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

ŞEKAV, Gönül Sofrasında Buluştu
Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı (ŞEKAV) üyeleri, İstanbul'da Florya Sosyal Tesislerinde gönül sofrasında...

Haberi Oku